Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válaszolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszolnátok egy számomra nagyon, nagyon fontos kérdésre?

Figyelt kérdés

Hány éves kor után kerülnétek egy olyan srácot akinek soha nem volt kapcsolata lánnyal.

Pontosabban szerintetek hány évesnek kell lenni , hogy azt gondold vele valami komoly pszichés zavar lehet amiért nem volt senkije?

A koromat nem árulnám el , csak kíváncsi vagyok szóba állna-e valaki velem ha találkoznék valakivel. Nem akarok itt ismerkedni, nem erre megy ki !!!!!!!!!!!!!!!!!!


2013. aug. 19. 18:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Engem az ilyesmi nem érdekel. Nem fogok valakivel, aki egyébként mondjuk szimpatikus csak azért nem beszélni, mert még nem volt kapcsolata. Ez akkora felszínes hülyeség.

Nekem van olyan 40hez közeli férfi ismerősöm, aki még nem is szexelt. És? tök jó fej, intelligens, nem az én dolgom diagnosztizálni meg ítélkezni felette a szexuális élete miatt. Annyira őszintén leszarom az ilyet.

2013. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sehány. Nem kerülném az illetőt.
2013. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem a kortól függ. Most már nem kezdenék viszonyt olyan férfivel, akinek nem volt előttem minimum 3 komoly kapcsolata. Lehet 25 vagy 40, akkor sem. Maximum csak testi kapcsolat céljából. Túl sok a leküzdhetetlen akadály egy komolyabbhoz.

28/L

2013. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

30 fölött elgondolkodnék, hogy miért nem volt még kapcsolata, de nem kerülném az illetőt. Nem kell pszichés zavar ahhoz, hogy ne jöjjön össze semmi :)

36 N

2013. aug. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Mik ezek a 30-as válaszok?? Az olyan már több mint a fél életét(17-18 évet) farokveréssel töltötte csak. Az mégis kinek imponál??

A normális az, ha már általánosban 'járogat' lányokkal, elcsattan akkortájt az első csók, középsuliban is rá-rá hangolódik a dolgokra a diákszerelmekkel és legkésőbb 18 évesen komoly, többéves kapcsolatba kezd.

2013. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát én már 18körül..
2015. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!