Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátom hanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom hanyagol ha külön vagyunk. Nagyon rossz, mert szeretnék többet kapni belöle. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem akarok ezért szólni, mert már anno beszéltem vele erröl. Szóval tudja mit érzek és mit szeretnék.

Néha irigylem amúgy,hogy neki sok kell ahhoz,hogy én hiányozzam, mintha jól el lenne nélkülem.

Ha én is eltávolodom akkor meg úgy érzem semmi értelme a kapcsolatunknak.

Van valami tanácsotok?

Köszönöm!


2013. aug. 23. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Már ne haragudj de ez a gondolkodás és hozzáállás 15 évesekre utal.
2013. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
szerintem nem hiszti csak megakrta beszelni valakivel a dolgot + velenyt akart ennyi.
2013. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem hiszti. Naponta beszéltek telón vagy facen? Vagy nem keres ha külön vagytok ezért érzed így?
2013. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!