Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hivogatja a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hivogatja a párom az exbarátnője?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt az exbarátno? A barátommal 1 éve egyutt vagyunk. van egy exe akivel 7évig járt. a lány megcsalta. most, hogy megtudta, komoly kapcsolata van, hivogatja, hogy szereti meg babát szeretne tole, stb.a párom nem akar tole semmit,de nem is nagyon akar rola beszelni.félek,hogy egyszer mégis elbizonytalanodik a párom,foleg azért mert én 20,o pedig 31éves.és egyszer aztfogja gondolni,hogy gyerek vagyok mellé.
2007. szept. 28. 10:00
 1/3 anonim válasza:
100%

Nehéz ügy. Ezt csak az idő dönti el.

A lényeg, hogy szeresd nagyon, legyél őszinte vele és bízzál benne, hiszen te nem vagy olyan mint az előző nője és ne is akarj olyan lenni, légy önmagad. Gondolj arra, hogy téged választott. Türelem és kitartás.

2007. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb dolog az lenne ha féltékenykednél. Ahogy az elöző hozzászo írta légy türelmes és szeresd. Ha ő is szeret akkor nncs mitől tartanod. A kor szerintem nem lehet akadály és ha azt gondolná vagy csak felmerült volna benne hogy gyerek vagy hozzá már nem lenne veled. Éreznie kell hogy szereted és akkor esély sem lesz arra hogy elbizonytalanodjon.
2007. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valóban nehéz dolog. Viszont te vagy mellett, téged szeret. Ne féltékenykedj, hanem inkább légy találékony. Mindig lepd meg valamivel, egy szexi fehérnemű, egy vacsora, egy kis ajándék, egy kis kedvesség. Éreztesd vele, hogy mennyire fontos neked. Légy változatos érezze ő is, hogy nem tud nélküled élni.

A másik, hogy én biztos elküldeném a hülye libát a francba!

2007. okt. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!