Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért 'nincs senkim'?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, talán átlagosnak mondható. Alacsony vagyok, barna szemem, és hullámos barna hajam. Nem járok diszkóba, az nem nekem való. Előnyben rézsesítem a koncerteket, a rockzenét, metált. Nem jönnek be a mai fiúk. A kortársaim közt egy normális se nagyon akad.

Az előbb volt egy kérdés, egy 15L írta, hogy a buliban ujjazzák. Akkor azért úgy elgondolkodtam. Nekem még barátom sem volt. Ez van. Nem akarok olyan lenni, csak jó lenne olyannak lenni, aki után megfordulnak.

Megváltozni nem akarok, egyébként a kérdésemnek különösebben nem volt értelme, csak jól esett leírni milyen 'furcsa' vagyok. (:


2013. aug. 25. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én most megfordultam utánad
2013. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, hogy ilyen vagy.
2013. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne is változz meg, benned van valami értékes. Tudod van az a mondás, hogy: "Olcsó húsnak híg a leve". :)
2013. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Legalább egyedi vagy és nem állsz be a sorba a többi pláza ri*anc után!!! ;) 14/L
2013. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
ez semmi én 21 vagyok és még nem volt barátnőm
2013. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem én írtam ki? O.o
2013. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
ez semmi én 19 vagyok és még nem volt barátnőm, bár ez mintha kicsit irreleváns lenne
2013. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
legalább nem leszel k*.va ;D
2013. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hahó, ti meg mit beszéltek, válaszolók?


A kérdező jobban szeretné ha inkább ujjaznák, minthogy a kutya sem törődjön vele.


A nők nőiségének három dimenziója van.


-A genetikai szépség. Ezt kapja mindenki. Alakítani lehet rajta edzéssel, sminkkel vagy étrenddel, de ha 7-es kinézetűnek születtél, ezekkel is maximum egy nagyon jó 7-es leszel, 8-as soha. (Mivel ez genetika tényleg).


-Szexualitás. Erre most még nincs szükséged, hiszen pont azt szeretnéd, ha valaki törődne veled. Később majd fontos lesz, hogy az ágyban mennyire vagy aktív, meg ilyenek, de ezt most hagyjuk. Ami miatt esetleg nem érsz el sikereket (már ha szép, vagy átlagos kinézetű vagy), az a harmadik tényező lehet:


-Nőiesség. Ez összetett, de elmondom mikre gondolok főleg. Például a ruházkodásod. Minél nőiesebben öltözködsz, annál könnyebb felkeltened egy neked is tetsző fiú figyelmét. Ebben benne lehet a szoknyás egyberuha (főleg nyáron), egészen olyan területekig, amit nem mindenki helyesel (miniszoknya, magassarkú).

A másik fontosabb a testbeszéded. Ezt röviden egy híres blogból vett idézetből tudom leírni röviden, ami így szól:

"...Timike még valamelyik találkozónkkor is azon sóhajtozott színötös átlagával egyetemben, hogy a Gézu az miért nem veszi észre, hogy mennyire oda van érte, k**rvaéletbemár. Arra nem jött rá, hogy azért nem, mert Gézunak nem Timike jön be, hiába van nagy csöcse, hanem Réka, akinek szintén van csöcse, plusz olyan k**rvásan tud rágózni és csücsöríteni, ahogy Timike sohasem fog, ha átmegy harcsába sem. És mivel az egész b**sz státusszimbólumokról szól még akkoriban (később is, bár akkor már a Benőféle arcoknak fontos, hogy a 350Z anyósán ne egy maximum hatpontos s**na legyen, hanem egy fejben lehetőleg vákumban mozgó, de minimum nyolcpertízes bébzor.), ezért miért is Timikével lenne, aki már akkor hajlandó lenne neki hatvan gyereket szülni, ha Gézu akarná, de nem akarja, miért is akarná, nem hülye az."


Tehát fontos, hogy a testbeszédeddel jelezd a férfiaknak (akik tetszenek), hogy szeretnél tőlük valamit. Ami nem azt jelenti, hogy a bárban nézz k**rvásan, hiszen fiatal vagy még. Hanem hogy az iskolai szünetben ha ott jön egy jó csávó az egyel feletted lévő évfolyamból, akkor ne a padlót nézd, hanem mosolyogj rá.

2013. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad ujjazni! Semmiről sem maradtál le.
2013. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!