Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért 'nincs senkim'?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, talán átlagosnak mondható. Alacsony vagyok, barna szemem, és hullámos barna hajam. Nem járok diszkóba, az nem nekem való. Előnyben rézsesítem a koncerteket, a rockzenét, metált. Nem jönnek be a mai fiúk. A kortársaim közt egy normális se nagyon akad.

Az előbb volt egy kérdés, egy 15L írta, hogy a buliban ujjazzák. Akkor azért úgy elgondolkodtam. Nekem még barátom sem volt. Ez van. Nem akarok olyan lenni, csak jó lenne olyannak lenni, aki után megfordulnak.

Megváltozni nem akarok, egyébként a kérdésemnek különösebben nem volt értelme, csak jól esett leírni milyen 'furcsa' vagyok. (:


2013. aug. 25. 23:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
15 vagy hahó, nem akarok szexualizálni ennyi idősen -.-
2013. aug. 26. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!