Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért játszmázik a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszmázik a férfi?

Figyelt kérdés

Miért csinál úgy, mintha nem venné észre a nőt, aki iránt érdeklődik?


A kérdésnek nincs aktualitása, csak általánosságban kérdezem.


2013. aug. 26. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőnek így tudja fenntartani az érdeklődését.
2013. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, férfi szemszögből ez akár logikusnak is tűnhet.


DE: a nő honnan tudhatja, hogy szabad-e a pálya, vagy a férfi TÉNYLEG nem vonzódik hozzá?

2013. aug. 26. 10:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Sehonnan, de ez a másik oldalról is igaz, a férfi soha nem tudhatja biztosan, h tetszik-e a nőnek.
2013. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
régen én is ilyen voltam,arra gondoltam,hogy ha a jelét adom,hogy tetszik akkor esetleg visszaél vele és játszottam az elérhetetlent és vártam hátha ez majd beindit nála valamit...de mostanra már rájöttem,hogy ez baromság.Sokkal jobban imponál egy nönek ha eléállsz és kedves és öszinte vagy vele,manapság ezt olyan ritkán kapják meg,(internetes társkeresök,facebook stb)hogy mégha nem is érdeklem mint pasi akkor is teljesen elalélnak töle..de ez csak az én véleményem...
2013. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet h pont ezért nem érdekled mint pasi.
2013. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nos miota így "játszmázom" javultak a statisztikák :D szoval nálam bevált az öszinteség
2013. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért örülök, hogy nem csak én tartom ezt furcsának :)


Csodaszép szerelmek bukhatnak el ezen, hogy se a férfi, se a nő nem mutathatja ki őszintén amit érez...

2013. aug. 26. 11:51
 8/13 anonim ***** válasza:
miért ne mutathatná ki? csak szerintem ez egy olyan dolog amihez elég érettnek kell lenni érzelmileg.a filmekben mit látunk? minden olyan könnyen megy majd a sors megteremti nekünk a nagy lehetöséget és egymásba szeretünk az elsö látásra. sajnos a valóságban ritkán van ez így az egyik félnek meg kell tenni az elsö lépést és ez a férfi kell, hogy legyen.másképp hogyan nézzen fel rá a nő? én ezt így látom
2013. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Miért kell a nőnek felnéznie rá? Szerintem ez ma már divatjamúlt... Nem elég, ha egyenlőnek tekintik egymást?
2013. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is ilyen távolságtartónak mutattam magam. Egyrészt pontosan azért, hogy fenntartsam az érdeklődést, másrészt viszont azért, mert nem volt merszem reagálni a Nő jelzéseire, féltem a kudarctól, a beégéstől, a távolságtartás viszont megóvott ettől, takarta a gyengeségemet, így inkább férfinek mutathattam magam. Sok sok pun.ci viszont elment mellettem emiatt. Úgyhogy az egész módszer egy pasi-hülyeség, gyakorlatilag, gyerekeskedés.


Aki ezt csinálja, az egyszerűen gyerek még. Ezt ki kell nőni, aki nem növi ki, soha nem lesz férfi!


Manapság, ha látom, hogy bejövök egy nőnek, azonnal felveszem vele a kapcsolatot, lépek, lerohanom (persez finoman), nem adok időt semmire, minél előbb kettesben akartok vele maradni, mert barátaim, a NŐ NEM FOG RÁTOK VÁRNI!!!!!! Jön valaki, és továbblép mosolyogva. Te pedig majd mesélheted a haveroknak évekkel később mint egy lúzer, hogy ez a nő is meglehetett VOLNA! (ha nem vagy balek)

2013. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!