Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szakító okot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szakító okot generáltam?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem, mert nem adtam meg neki a bankártyaszámomat, hogy tudja azt használni.

Szívesen adtam volna neki kölcsön, de a bankkártya hozzáférést megtagadtam.

Ő ezt úgy tulajdonította, h nem bízok benne és kidobott !

Én meg csak lestem, mint Rozi a moziban, mikor rámcsapta a telefont és utána nem keresett többet !


2013. aug. 26. 17:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem éltünk együtt, miután rámnyomta a telefont nem láttam többet/ nem keresett többet ...

és sztem olyan rosszul nem él, hogy kenyérre kellett volna...


(nehéz kiszűrni, h kinek adjon az ember esélyt, a mai világban. ki az aki valóban komolyan gondolja)

2013. aug. 26. 17:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha már több éve együtt éltek, akkor ez nagy bunkóság a részedről. De ha csak pár hónapja vagytok együtt, akkor nem.
2013. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kendrazoltan ***** válasza:
Már bocsánat, de magasról sz@rd le azokat, akik lehordanak. A saját szabályaidat te magad fekteted le, így ha te azt mondtad, hogy eddig és ne tovább, akkor a párod azt tartsa tiszteletben. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani (bár nagyon távoli példa), mint a nyitott ajtónál való sz@rás...van, akit nem zavar és van, akit igen...a privát szféra mindenkinek más és más, így ha neked ez már az volt, de ő ezt nem tartotta tiszteletben, hát lelke rajta...bár az már túlmegy a parasztság határán, hogy még neki áll feljebb...mint amikor egy gyerek még megharagszik az édesanyjára, hogy nem kap a chips mellé még egy kiló gumicukrot is...ha rám hallgatsz, akkor emiatt SOHA nem legyen lelkiismeret-furdalásod... tekintsd ezt egy szitának, amin ő egyszerűen fennakadt...
2013. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kendrazoltan ***** válasza:
"soha nem legyen"....ezt szépen megaszondtam...nem = ne
2013. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
leszedett volna róla mindent és lelép, így legalább a pénzed megmaradt! :)
2013. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!