Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért vannak olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak olyanokkal együtt, akik szóval bántalmazzák őket?

Figyelt kérdés

Néha meglep, hogy beszél egyik-másik fiú a barátnőjével, és ezt szó nélkül tűrik.

Miért?



2013. aug. 28. 09:03
1 2 3
 11/25 DreamWeaver ***** válasza:
100%
A #6-os kommentelőnek van igaza. Pontosan azért, mert ez egyben a dominancia jele is egy férfi részéről és egy nőnek szüksége van arra, hogy ezt érezze. Engem is meglep, mert én magam sem vagyok ilyen típus férfiként, de "fura" módon működik.
2013. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én is olyan kapcsolatban éltem elég sokáig a gyerekeim miatt. Másfél éve kiléptem belőle,de az exem azóta is zaklat és fenyegetőzik. Elköltöztem,feljelentettem még sem történt semmi. Segítséget sehonnan sem kapok.Tartok tőle ha lesz egy új kapcsolatom és megtudja hogy milyen reakciót fog kiváltani belőle.

Szerintem sok nő azért nem mer lépni,mert nem tudja mire képes a párja.

2013. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

hülyék? a nők valami fura okból kifolyólag igénylik a bántalmazást! ha kedves vagy és figyelmes akkor le vagy s*zarva, ha úgy bánsz vele mint egy idegennel, egy senkivel akkor elkezd futni utánad...

26F

2013. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
elviselik a testi-lelki fájdalmat ha olyannal lehetnek együtt aki elég tökös
2013. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

9:07-nek van igaza, kapta a zöld pacsit!

Azért, mert a nők képmutatóak és álszentek, nekik "domináns alfahím" kell, aki ugye kőbunkó tapló tinó, és nemmellesleg pénzes is.

Aztán amikor a domináns férfiistenük hazajön és egyből két bazinagy átszállóval indít, mert nincs kész a vacsora, akkor mennek cirkuszolni a feminára meg a cotcotra a puncipajtásoknak, hogy a férfiak mekkora szemetek...

Hát ti döntöttetek cicáim, eszitek amit főztetek. Az ilyeneket egy szikrát se tudom sajnálni. Épp ellenkezőleg, kiröhögöm őket, megérdemlik.

2013. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen barátom. Minden ocsmányságot összehordott rám, olyanokat, hogy már tényleg nincs tovább. Nem domináns volt, hanem egy szerencsétlen, szánalmas pancser, úgy kidobtam, mint macskát sz.arni.


Nem tudom megérteni, hogy egyes nők miért ilyen palikat választanak, és miért nem olyat, aki tényleg igazán tudja őket szeretni.

2013. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Alicecsajszi válasza:
Hát szerintem ez nagy hiba hogy a nő tűri hogy a férfi bántalmazzák akár szóval is. Én sem értem pedig én is csaj vagyok.
2013. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Könnyű mások felett ítélkezni. Nem igaz hogy a nők erre vágynak csak sokszor nincs kiút,de aki még nem járt hasonló cipőben az nem tudhatja. Amikor sehonnan nem kapsz segítséget,támogatást és a gyerekeid érdekében alárendeled magad egy olyan kapcsolatnak ami számodra elviselhetetlen.....hát nem könnyű. A mai napig teher az exem folyamatosan zaklat.

Nem is értem miért próbálom nektek "kívülállóknak " elmagyarázni. Örüljetek hogy nektek nem ezt a sorsot szánta az élet. 12 voltam

2013. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

16os második bekezdésére:

Nem kihivás egy olyan fiú.

2013. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
14:56, oké, de akkor egy hangot meg ne halljunk, ha az alfahímetek csak úgy spontán parasztságból felpofoz odahaza mert "a nő kussoljon,fogja be a pofáját, takarodjon ki a konyhába főzni" alapon, oké? You want it you get it.
2013. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!