Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért vannak olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak olyanokkal együtt, akik szóval bántalmazzák őket?

Figyelt kérdés

Néha meglep, hogy beszél egyik-másik fiú a barátnőjével, és ezt szó nélkül tűrik.

Miért?



2013. aug. 28. 09:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

1. Nekem senki sem kihívás.

2. Miért azon múlna egy kapcsolat, hogy ki mekkora kihívást jelent? Ő is csak egy ember, és kész. Ott rontják el sokan, hogy nem a szeretetet helyezik előtérbe.

2013. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát elég undorító kommentek vannak itt.Tényleg azt gondoljátok hogy ennyivel el lehet intézni a dolgokat?Ilyenek a nők és kész?Azért ezekben több pszichológia van mint azt gondoljátok.


A leglényegesebb dolog ami a nőt erőszakos párral együtt tartja az az érzelmi terrorizmus és a tehetetlenség érzése.Sok esetben a nő magát okolja a kapcsolat romlásáért(a férfi is)ezért egyre jobban pedálozik hogy minden esetben kielégítse a férfit,az pedig kihasználja a helyzetet,és hogy még többet kapjon,egyre jobban elnyomja a nőt.

A nőben idővel kialakul egyfajta bűntudat,ha nem nyújt 100%-ot és erre azt látni az egyetlen megoldásnak ha "behódolnak" a férfinak.


Ez a folyamat legtöbbször hosszútávú kapcsolatoknál kezdődik,de gyakori a rövidtávúnál is,a nők megfelelési kényszerét akárhol,akármikor kihasználhatják.

2013. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Tényleg azt gondoljátok hogy ennyivel el lehet intézni a dolgokat?Ilyenek a nők és kész?Azért ezekben több pszichológia van mint azt gondoljátok."


Igen, ilyenek a nők, és kész. Lehet ezt körbemagyarázni meg kozmetikázni, de ha elvesszük az összes mellédumát és sallangot, akkor marad ez.


"A leglényegesebb dolog ami a nőt erőszakos párral együtt tartja az az érzelmi terrorizmus és a tehetetlenség érzése."


Kezdjük ott, hogy alapból miért jön össze ilyennel? Miért hagyja hogy a párja érzelmi terrorba taszítsa és ott tartsa? Senki nem tart szerintem töltött fegyvert a fejéhez hogy "márpedig összejössz ezzel a pasival és kész". Sajnos a férfias macsó alfahímek ilyenek. Ha ilyennel jön össze, ezt belekalkulálhatná.

Ez a "megfelelési kényszer" meg...miért kéne pont NEKI megfelelni? Van még egy rakás más pasi aki összejönni vele, de neeeem, egyik se kell a nőnek. Akkor meg mit vár, a saját hülyesége miatt sajnálnunk kéne őt vagy mi?

2015. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

# 22 vagyok

Körbenyalom és kozmetikázom a dolgokat mert megmagyarázom szerintem miért van ez. Feltűnt egyébként hogy a kérdésben MAGYARÁZATOT várnak egyébként? Vagyis körbenyalást és kozmetikázást?

Hamár ilyen VADUL elveted azt a mélységesen mély és nehezen felfogható elvet hogy a dolgok nem csakúgy vannak, hanem valamiért vannak és ezért dolgok történnek,akkor követem a logikád egy pillanatra, és úgy fogom fel a dolgokat mintha egy szó szoros értelmében vett visszeres törpével beszélnék.Mert az így van, azt írja ott fehérben.Miért neveznéd magad Visszeres Törpének ha nem vagy visszeres törpe. Ne kozmetikázd.


Kérdésedre válaszolva, hallottál már olyan dologról hogy megtévesztő viselkedés? Vagy esetleg ZSAROLÁS,AMIKOR SZINTE PONTOSAN AZ TÖRTÉNIK AMIT LEÍRTÁL,és ráadásul elég sokszor? (volt szerencsém ilyen barátnőhöz,a srác ököllel tartotta sakkban,nekem kellett lekennem a zúzódásait)


Most egyébként azért aggódom hogy úgy tűnik sokan nem fogják fel a bántalmazás fogalmát. Az a lényege, hogy aki a bántalmazást elszenvedi, NEM akarja hogy megtörténjen.Így nem lehet a száz százalékos terhet ráhárítani, akkor se ha voltak előjelei a problémának,legyen az nő,férfi,transz,tinédzser,felnőtt,akármi.


Persze,persze,az is van hogy a csúnyán mondva primitívebb gondolkodású nők gyakran buknak az erőre,és élvezik hogy olyan férfivel vannak aki lever mindenkit szkanderban és simán feldobja őket a levegőbe...de attól még sírva bújnak oda az anyjukhoz a törött csuklójukkal. És nem kell simogatni a buksiát, csak hagyjuk békén őket és ne nehezítsük meg nekik az életet azzal hogy őt hibáztatjuk mindenért.Egyszerű.Ennyi,legyünk emberségesek azokhoz akik embertelen bánásmódban részesültek.


Na de mindegy, majd csinálod a dolgod és kimásolod-beilleszted a szavaim, és szépen körbekozmetikázod a saját gondolataiddal,peace out.

2015. júl. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Megmagyaráztam, hogy miért: mert ilyen a nők természete. Ez közgazdaságtan - amire kereslet van,arra lesz kínálat. Ha kötekedő, agresszív, tahó pasasra van nagy kereslet, ilyenből lesz több. Nincs ebben semmi nehézség megérteni.

Amúgymeg az ok-okozati összefüggéseket valahogy sosem szoktátok figyelembe venni (pl. amikor arról van szó, miért van ennyi szűznyomilúzer pasi itt), csak akkor amikor nektek kedvez, ezért is nem fáradtam most ilyesmivel.


A nickem a Hupikék Törpikékből jött, az egyik epizódból (Barlangjáró törpök) Nincs ebben semmi titok meg ilyesmi :)


Igen,tudom hogy létezik zsarolás. És akkor az a megoldás hogy tűrjük? Mert akkor sohase marad abba, folytatódik a végtelenségig. Ennél minden más megoldás jobb...


Aki meg olyan nő hogy az ilyenek társaságát keresi, az ne panaszkodjon, ha a domináns férfiistene két nagy maflással indít odahaza, mert nincs kész a vacsora. Neki kellett a kemény májercsávó, lehet neki örülni, amit kap az mind az övé legyen. Ne haragudj, ezeket valahogy nem tudom sajnálni.


Na rajta, magyarázd a bizonyítványt...

2015. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!