Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek egy ilyen szituációt férfiasan, dominánsan, féltékenység nélkül?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátnőmmel, együtt élünk. Én mérnök vagyok, már főállásban dolgozom, ő színésznőnek tanul (egyetemista, színművészetis). Nagyon szeretem, ám az átlagnál sokkal közvetlenebb az emberekkel, beleértve a fiúkat, kiáradó szeretettel és lelkesedéssel áll mindenkihez - többek között pont ezt imádom benne. Egyik nap épp egy, a szaktársaival együtt töltött közös alkalomról jön meg, kézenfogva egy sráccal, akivel nagyon jól érzi magát. Művészeknél sok ilyen szituáció előáll, mert szerepjátszás közben ösztönösen is közelebb kerülnek egymáshoz. A kérdésem az, hogyan kezeljek egy ilyen szituációt úgy, hogy nem feltételezek semmit köztük, mellőzöm a féltékenységet, de mégis férfihoz méltóan, dominánsan viselkedjek és kifejezzem, hogy a helyzet magaslatán vagyok?


Tehát a szituban résztvevők: a barátnőm, a másik srác és én



2013. aug. 30. 02:05
1 2 3
 11/29 Christiano Ronaldo ***** válasza:
59%
Mérnök úr, te vagy a legnagyobb lúzer az összes posztoló kozül akiket ezen a héten láttam... és most ezt hidd el a legnagyobb jóindulattal mondom :\
2013. aug. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Az semmiképp nem jó ha mind a hárman ott vagytok. Azzal mindenképp magadat járatnád le.

Amúgy szerintem első körben akkor is a lánnyal kéne beszélned (utólag!) mert az is lehet, hogy ő fogta meg a srác kezét és nem fordítva! Mivel te csak ennyit láttál, így nem tudhatod...

És ha félreértés van, inkább ti köztetek legyen, mintsem lejárasd magad a barátnőd csop.társa előtt.

2013. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Egy rendező egyszer azt válaszolta az ujságiró kérdésére:

"Az biztos,hogy egy szinésznővel sosem tudnék elképzelni közös jövőt"

Na erre varrjál gombot!

2013. aug. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

a nőt azért kell elküldeni,mert ha ilyen álomvilágban él,akkor alapból nem fogja fel a dolog súlyát.

egy óvodás és az ilyenek a vesztes a megvert oldalára állnak az agresszorral szemben.


és igen,dominancia tisztázása után simán lehet haverkodni,velem sokszor volt ilyen.

egy szélsőséges példa-

beszélgettem egy lánnyal,odajött az egyik ismerősöm és elkezdett olyan dolgokról beszélni,ami számomra kínos volt,plusz ordenáré stílusban is nyomta.

először mondtam neki,hogy nem kéne,de nem vette a lapot.

aztán megkértem a lányt,hogy maradjon egy kicsit és elsétáltam a sráccal egy sarkot,ott be-basztam neki egyet,megkérdezte miért kapta,elmondtam neki,aztán visszamentünk és normálisan viselkedett,5 perc múlva meg lelépett.

ez a mellverés meg?

nem szoktam hangoskodni,sőt az ilyesmit halkan szoktam intézni,farkas mosollyal.

2013. aug. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező,nálad nagyom érzelmi nyomorék naiv lúzert elég nehéz találni.Ha meg provokáció a kérdés,akkor telitalálat,mert erre minden pasi harapna.
2013. aug. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az itt válaszolókkal. A kérdező nekem egy értelmes embernek tűnik, nem pedig egy lúzernek.

Én valahogy arra mennék rá, hogy azon gondolkodjon el a barátnőd, hogy neki hogy esne, ha egy lánnyal kézen fogva járkálnál. Bár ez nyilván nem annyira domináns, viszont egyszerre hat az érzelmeire és az eszére is (remélhetőleg).

2013. aug. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló,hogy nem vagytok egymásnak valók.Szakits vele.Ez a legjobb tanácsom.
2013. aug. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

16-os válaszolóval értek egyet! Ha valamiért párommal összekapunk, én mindig egy konkrét példát hozok fel.

Neked hogy esne, ha egész nap takarítanál s én szétpakolnék mindent 2 perc alatt és otthagynám?

Neked hogy esne, ha mindig kivonulnék ha valaki felhívnak? Te is furának találnád?

Neked hogy esne, ha kézen fogva beszélnék/sétálnék egy másik lánnyal? Te mit gondolnál?


Kérdezd meg.

2013. aug. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%

Ha azt hiszed a barátnődnek, vagy a nők nagy részének "égő" az, hogy megcsalja a párját, nagyon tévedsz.

A színészek, modellek, médiában dolgozó nők köztudottan bsznak a szerepért, a munkalehetőségért, a normális munkahelyi körülményekért.

Ez nyílt titok. Ha neked ez még okés is, és valahogy igazolod a félrekúrogatást azzal, hogy csak a karrierje miatt teszi, (kinézem belőled) akkor is ciki, hogy ezen felül még kézenfogva is sétálgat más férfiakkal.


Azon nem gondolkoztál még el, hogy palira vesz téged? Jó munkahelyed van, ő pedig még tanul. Te kereső ember vagy, van jövedelmed, ő pedig... tanul.

És még van pofája más férfiakkal kézenfogva sétálgatni.



Ha te tényleg annyiban hagynád ezt az egészet egy "beszéljük meg békésen" féle szituációval, tényleg balfsz vagy.

2013. aug. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 menta34 ***** válasza:
100%

Szerintem vedd poénra (legalábbis látszatra), pl:


- Mi van gyerekek, melyikőtök olyan részeg, hogy a másiknak kézen fogva kell vezetni?


- Szia drágam, EZT akarod bevenni harmadiknak, hogy kézen fogva kíséred ide?


- Itt már nincs zebra, elengedheted a kisfiú kezét..


- Dugtatok is volt, vagy még csak kézen fogva sétálgattok?


stb.:)

2013. aug. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!