Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú idő után felhívott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú idő után felhívott a volt pasim, aminek nagyon örültem. Megbeszéltük, hogy találkozunk. De azóta nem hívott. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Ez pár napja volt. Meggondolta volna magát vagy csak közbejött neki vmi?
2009. nov. 1. 06:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
szerintem csak tesztelte,hogy még mindig kaphato lennél e a dolgokra
2009. nov. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tesztelni? Annak meg mi értelme? Normális ember azért hívja fel a másikat,mert akar tőle valamit,nem?
2009. nov. 1. 07:22
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

van egy exem,gimis korunk ota huztuk egymás agyát...

elkerültünk egyetemre...

azota ahányszor olyanja van,megkeres...de nem történik soha semmi,csak tudni akarja,van e még esélye nálam...aztán amikor rájön hogy van,akkor felejtősre vesz...(egy ideje nem reagálok semmilyen megkeresésére)

első voltam

2009. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt csajom csinálja ezt, elejti hogy szertene velem valami programot aztán amikor hívom hogy mikor lenne jó, mindenféle ostoba kifogásokat talál ki... Ha valaki tényleg akar találkozni akkor szerintem igyekszik konkrét időpontot megbeszélni, nem csak annyit hogy majd találkozunk.
2009. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akik eddig válaszoltak igazuk van. Csak tesztelni aka téged. Velem is előfordult. A volt barátom akkor keresett meg mikor csak azt akarta. Persze elküldtem, de később is megkeresett. Egy idő után nem reagáltam rá és abba is hagyta. Szóval az a meglátásom, hogy egy kis együttlétre vágyik vagy csak kíváncsi érzel e még iránta bármit is. Légy okos és dönts érzéseid szerint. Sok sikert.
2009. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na ez az! Én is vágynék az együttlétre,mert amióta szétmentünk,folyton csak Őt akarom ...de ezt persze nem mondtam neki.Rövid ideig jártunk,igazából le se feküdtünk anno.Azóta egyszer hívtam mondta hogy majd hív. Hát pár napja hívott! De akkor mkost mi ez a csend...sztetek van esély hogy "azt" akarja?
2009. nov. 1. 11:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Tényleg tesztelni akarta,hogy megkaphatna e még téged.Tudod a büszkeségének ez plusz..máskor mondd azt inkább,hogy á nincs kedved hozzá nem érsz rá..RÁ...oda teszel ezzel a férfiúi büszkeségének.:)
2009. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha akar vmit majd úgyis hív, csak te légy erős és ne hivd fel(bár ugyis felfogod, jol érzem?:) őszintén...)pedig nem kéne, figy. szeretik ha "elérhetetlent"játsszunk, érzelmeket meg aztán téll. nem kimutatni...

hajrá lkégy erős!

2009. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi,arik vagytok! :) Lehet igazatok van...csak hát nagyon nehéz megállni h ne hívjam...de mindenképp megpróbálom! Nagyon remélem hogy hívni fog és csak közbe jött neki valami,azért nem jelentkezett. Lehet túl optimista vagyok,de ez van :D
2009. nov. 1. 15:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha akar valamit a sráctól, akkor hívd fel, és kérdezd emg hogy mi lenne ha pénteken emlennétek valahova.

Ha nem akarsz tőle semmit ,akkor ne hívd fel.


A fiúk sokkal egyszerűbben gondolkoznak ;)

31F

2009. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!