Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyukám bár tudja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyukám bár tudja hogy nemvagyok már szűz, mégis nem engedi hogy ott aludjak a barátomnál vagy ő nálam. Vagy ha meg engedné akkor : oké de külön ágyban. Valaki tanács?

Figyelt kérdés

mitmondhatnék neki? vagy mit csináljak hogy ne legyen ilyen, szerintem ez hülyeség hogy nem engedi.

hisz tudja hogy nem vagyok már szűz és 8 hónapja eggyütt vagyok már a barátommal. van valaki akinek ugyanilyen a helyzete?


2013. aug. 31. 12:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
én 17L vagyok, barátom 22. Nekem azt hitték szűz vagyok, így szilveszterkor engedték meg először, mert nem tudtam volna éjszaka hazajönni tőle (30km.) akkor voltunk együtt 9 hónapja. azóta kéthavonta kb 3x megengedik, kicsit több mint 1 év után megkérdezték, hogy volt-e már szex. mondtam hogy igen és ennyi :) bár anyum nem szerette a srácot, csodálkoztam hogy megengedte.. de már 1,5 év után kezdi megkedvelni :)
2013. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem még 18évesen se engedték, hanem egy másik pasival, az egyetemen. 16évesen még ne aludjatok egymásnál.
2013. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Barátnőméknek még akkor is külön szobában ágyaztak meg otthon (hazalátogatás alkalmával), amikor már megvolt az eljegyzés és évek óta együtt laktak.


És ez nem volt régen.

2013. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!