Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyukám bár tudja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyukám bár tudja hogy nemvagyok már szűz, mégis nem engedi hogy ott aludjak a barátomnál vagy ő nálam. Vagy ha meg engedné akkor : oké de külön ágyban. Valaki tanács?

Figyelt kérdés

mitmondhatnék neki? vagy mit csináljak hogy ne legyen ilyen, szerintem ez hülyeség hogy nem engedi.

hisz tudja hogy nem vagyok már szűz és 8 hónapja eggyütt vagyok már a barátommal. van valaki akinek ugyanilyen a helyzete?


2013. aug. 31. 12:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Rossz a logikád!


Attól még, hogy nem vagy szűz, SEMMI sem indokolja, hogy a szüleid támogassák, hogy csúnyán kifejezve: rendszeresen b szasd magad!


Fogadd el!

2013. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11. kell értek egyet .. (és az se számít hogy b*sztok vagy csak együtt alszotok)
2013. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
beszélgettem erről nagyon sokat vele, ő vitt el orvoshoz. kiirattunk fogamzásgátlót, mindent tud egyszerűen mindent elmondok neki. lehet hogy igazad van és rossz a logikám. de tényleg furcsa a heyzet. hála istennek nem vagyok egyedül. edáig azt hittem azért köszönöm a kommenteket mentek a plusszok:)
2013. aug. 31. 13:25
 14/23 anonim válasza:
ők nem azt akarják, hogy ne szeretkezzetek, hanem hogy ne folyamatosan, mert akkor több az esély, hogy teherbe esel, pl ha hirtelen felindulásból csináljátok nem védekeztek véletlenül, akk könnyen lehet belőle gyerek azt meg megértem, h még nem szeretnének...
2013. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
ugyanúgy szeretkezünk anélkül is hogy itt aludna. :D nem azért aludnánk együtt hogy egész éjjel szeretkezzünk hanem csak mert azért néha jól esik egész éjjel ölelni vele lenni összebújni. nem a szex végett
2013. aug. 31. 13:35
 16/23 anonim ***** válasza:

azért mert nem vagy szűz, terhes még lehetsz :D

gondolom ezért nem engedik, hogy minél kevesebb esély legyen.

ülj le anyukáddal és beszéld meg vele, hogy attól mert nem alszol ott, akkor is tudtok szexelni, szóval ez nem változtat semmin, és nyugtasd meg arról hogy mindig védekeztek :D

2013. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlót szedek,ő javasolta hogy szedjek azt. :D
2013. aug. 31. 13:52
 18/23 anonim ***** válasza:

Mondom, szerintem nem ezen van a hangsúly.


Egyszerűen csak nem akar asszisztálni.

Nem akarja, hogy akkor legyetek együtt, amikor mindenki otthon van.

Úgy véli, hogy az az intimitás, amit az együttalvás ad (és ami néha több, mint a konkrét szex), még "nem jár neked".

Majd ha felnőttél, azt csinálsz, amit akarsz.


Nincs véletlenül kistestvéred? Az is egyértelműsítené a dolgot.

2013. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

az én anyám is ezt csinálja... pedig már 20 elmúltam.

gyógyszert szedek, az ő tudtával, tudja hogy a barátommal voltam és mégsem. hozzám nem jöhet aludni

azt mondta én mehetek de közölte hogy az ő házában nem lesz szex -.- (mintha bárkit is zavarnánk a saját szobámban)

szóval marha furák egyes szülők

persze ha nincs itthon úgyis csináljuk, szóval akkor már igazán engedhetné

2013. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem értitek a felnőtteket.


Sokkal könnyebb elfogadni a tényt, hogy a gyerek, akit szült, szoptatott, babusgatott... már felnőtt, ha nem akkor döfködik a gyerkőcöt, amikor ő is otthon van. Kész, ennyi.

2013. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!