Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Éreztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Éreztetek már így? Ez csak egy hullámvölgy?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyok együtt. Amikor elsőre kezdtünk beszélgetni olyan volt mintha 1000 éve ismernénk egymást ,bármit szóba hozott valamelyikőnk órákig tudtunk beszélgetni az adott témáról amiből aztán átváltottunk egy másik témába. Egyszóval tényleg mindent megdumáltunk ,eljártunk biciklizni ,kár esett az eső akár nem ,elhülyéskedtünk. Szuper időszak volt. Mostanában azonban alig beszélünk ,nem járunk már biciklizni ,mert nincs kedve a barátomnak. Mindig talál valami kifogást hogy ne menjünk. Jó ha hetente 2x találkozunk ,pedig kb 1 kilóméterre lakunk egymástól. Régebben majd megőrült hogy láthasson végre. Pedig szokta mondani hogy szeret ,tehát nem ezzel van gond. Egyszerűen szerintem megszokta már hogy vagyok és kész.

Mit tehetnék hogy minden újra a régi legyen?

Az előző kapcsolatom is egy ilyen ellaposodás miatt ment tönkre ,ezért nagyon félek ,nem szeretném hogy a mostani barátomat is ezért veszítsem el. Mert ő tényleg nagyon rendes, okos fiú és a családját is nagyon megkedveltem.


2013. szept. 5. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az már rég rossz,hogyha 5 hónap után úgy érzed,hogy megszokott téged,akkor mi lesz 2-5 év után?Ha valakibe nagyon szerelmes vagy akkor csak vele akarsz lenni szinte mindig.Próbáld vele megbeszélni a dolgokat,kérdezz rá,hogy miért miért nem mentek megint biciklizni,vagy akár más helyekre együtt.
2013. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Fél éve vagyok a barátommal, neten ismerkedtünk meg és nálunk is ilyen "1000 éve ismerlek" érzés volt. De valahogy azóta is mindig akad témánk, és sosem unjuk meg egymást. Ennek szerintem nem lesz jó vége, ha már 5 hónap után megun téged. Én a barátommal 2 hónapig sülve -főve együtt voltam, együtt laktunk, de azóta is ugyanannyira szerelmesek vagyunk, semmi sem változott.

Esetleg találj ki valami újat, amit eddig még nem csináltatok, lepd meg valamivel, pl saját készítésű sütikkel, hozz fel csak úgy random érdekes beszélgetési témákat, stb. Hátha újra felkeltedaz érdeklődését. SOk sikert! :)

2013. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. szept. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!