Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltünően csinos és szép nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltünően csinos és szép nő vagyok, az utcán a férfiak fütyűlnek vagy leszólítanak akkor is ha a párom ott van. Ezért ő rám haragszik emiatt. Mit tegyek, öltözzem apácának?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 15:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Most ez egy önbizalom növelés miatt kitett kérdés akart lenni?


Ha nem így lenne,nem hiszem hogy képes lettél volna emiatt kérdést kitenni.....mi más célod lenne akkor a kérdéssel?

hisz mi tudunk tanácsolni,azon kívül hogy öltözz másképp,vagy hogy hagyd figyelmen kívül ezeket a megjegyzéseket??

2013. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Azért egy képet,egy általad teljesen hétköznapinak mondott szerelésben megnéznék rólad,hogy kiderüljön mi a gond,illetve tényleg annyira csinos vagy e......
2013. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
36%

Mi más cél? Pl. a kérdésnek igen jó célközössége a válaszszekcióban felvonult szexista s-ggfejek gyülekezete, akik szerint elfogadhatóbb nők után fütyülni, mint az, ha egy nő saját maga eldönti, milyen ruhát akar felvenni.

A problémára való felhívás pl igen jó cél.

2013. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
52%

szerintem azért valljuk be, nem minden pasira jellemző,hogy egy párjával

az utcán lévő nőre fütyülget,és ezzel nem a férfiakat akarom védeni......


ez inkább a suttyók szokása,a normális pasi max megnézi a csajt,és oké,szép,csinos,kész....

mi itt a gond,nem is nagyon értelek....?

2013. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
75%

de komolyan télen is látni olyan nő társakat,akik csípő kabátban,meg harisnyában,szoknyában,10 centis tűsarkú csizmában rohangálnak (nem prostikról beszélek)....ne mondja már nekem senki,hogy nem fáznak ők így érzik jól magukat!!!


Barátnőm ugyanilyen,a legkihívóbb ruhákba öltözködik még télen is,és nekem panaszkodik,hogy milyen szánalmasak a pasik,mert folyton beszólogatnak neki.....na vajon miért?

És az a vicc,hogy mikor kérdőre vonom,hogy hogy néz ki,ki van akadva,hogy ez egy teljesen hétköznapi viselet....hát jó fej,de öltözködési tanácsokat nem tőle szoktam kérni....

2013. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Grielean ***** válasza:
66%

"Pl. a kérdésnek igen jó célközössége a válaszszekcióban felvonult szexista s-ggfejek gyülekezete, akik szerint elfogadhatóbb nők után fütyülni, mint az, ha egy nő saját maga eldönti, milyen ruhát akar felvenni."

Természetesen mindenki maga dönti el, milyen ruhát akar felvenni, de a döntéssel együtt járnak a lehetséges következmények is! Ha valakinek nem tetszik, hogy fütyülnek utána, akkor ne vegyen fel olyan ruhát, aminek biztos következménye a füttyögés, ilyen egyszerű.

Az pedig, hogy minden döntésnek van következménye, ami elkerülésének legésszerűbb módja, hogy nem így döntünk, nem szexizmus, csupán egyszerű logika.

A feminista gondolkodás is lehet jó, de csak akkor, ha az ember helyén tudja kezelni a dolgokat.

2013. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
77%

Jó. Tegyük fel, hogy mindenki öltözzön illendően. Akkor az miért nem gáz, hogy én nyáron 40 fokos melegben 10 perc alatt 5 félmeztelen pasit láttam az utcán? Ugyanebben az időjárásban nekem rövidnadrágért 5 perc alatt 10 füttyszó jön. Miért kellene nekem melegben is hosszú nadrágban járnom (de úgy egyáltalán, bármikor, amikor épp rövidhez van kedvem), csak azért, mert nő vagyok? Nem veszem be ezt a "a pasik már csak ilyenek" dumát. Ha a kutyát meg lehet tanítani arra, ne hugyozzon annak az ágyába, aki eteti, akkor egy pasit is rá lehet nevelni arra, hogy ne tárgyiasítsa és kezelje tiszteletlenül a nőket.

Ne te akard már újradefiniálni a szexizmust, hello.

2013. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
19%

ma 17:07


Piros napos ünnep van nálad?

2013. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért az hogy 40 fokban sortban mész és beszólnak más, mint a "én vagyok a legszebb nő a földön, télen nyáron mutogatom a bulám, és a bunkó pasik, meg fütyülnek utánam"
2013. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
68%

Én nem tudom ti 76-os,milyen környéken laktok a kérdezővel,én sem vagyok bányarém,megnéznek az utcán,rám mosolyognak a pasik, de nem szoktak 10 percenként fütyülgetni,meg beszólogatni nekem....

jó ha nagyon rossz környéken kóborlok,éjszaka (metró aluljáró,hajléktalanok,már ránézésre suttyók),előfordul,de akkor sem 10 percenként

2013. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!