Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ilyen válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen válogatós pasitéren?

Figyelt kérdés

Neten és ismerősi körben próbálok ismerkedni, de már kezdem úgy érezni, hogy velem van a baj, mert azokban akiket megismerek mindig találok valami "súlyosabb" hibát. Eddig társkeresőn csak olyanokba futottam bele, akik vagy lelki roncsok vagy az ország másik felén laktak, ezért jobbnak láttam ha inkább nem bonyolódok bele a dolgokba.

Most megismertem egy srácot aki jó fejnek tűnik, de még érettségije sincs, sőt helyesen írni sem tud, sokszor alig bírom elolvasni a mondanivalóját.

Volt már arra is példa, hogy vonaton és könyvtárban leszólított egy-egy srác, de alacsonyabbak is voltak nálam és egyik sem volt se kívülről se belülről az esetem.

Volt még egy srác baráti körből, de ő meg láncdohányos és amikor mellette ültem szinte marta a cigiszag a torkomat, rám jött a hányinger, ezért őt is esélytelennek látom.

Szerintetek én vagyok nagyon válogatós vagy egyszerűen ennyire szerencsétlen vagyok, hogy csak ilyen "hibás" pasikat ismerek meg?


2013. szept. 8. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos sokan mások is.
2013. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindenki, legyen akár nő, akár férfi-örüljön ha talál olyat, aki akarja őt úgy, ahogy van, a hibáival együtt.

Kíváncsi lennék más, aki mondjuk téged kosarazott ki, mit mondana rólad.

2013. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És ha találkoznál egy lelkibeteg láncdohányossal, aki alacsonyabb nálad, nem tud helyesen írni, érettségije sincs, és ráadásul az ország túlsó felében lakik, arra hogyan reagálnál?
2013. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2013. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Honnan tudod, hogy valaki lelki roncs-e, vagy sem?
2013. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy sokat beszélgettem vele és kiderült, sőt ő maga is bevallotta, hogy gyermekkorában sérült a lelke, mikor a szülei sokat veszekedtek és elváltak, ebből kifolyólag pedig később sem sikerült "normális" életet élni, sem barátkoznia.
2013. szept. 8. 20:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez esetben pont jól jönnél neki.
2013. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek még nem a leghatalmasabb elvárások.
2013. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6 Ettől még lehet, hogy egy teljesen normális, rendes emberről van szó. Sőt, az ilyenek általában normálisabbak, mint a többi.
2013. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Azért lehet veled is valami baj van, hogy nem bomlanak utánad a jóképű és tökéletes pasik nem gondolod?
2013. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!