Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy nő és egy férfi interneten ismerkedett össze és az első randin megbeszélik az esküvőjük dátumát?

Figyelt kérdés

Szerintetek mekkora az esélye, hogy beteljesül?

Ez nem én vagyok, mielőtt kiröhögne valaki.


2009. nov. 3. 15:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
kb ezt: hahahaha hihihiiiháááááhááá:D
2009. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
egyébként általában az embereknek ez a reakciója , hogy hülyeség. Én sem tartom jó ötletnek, de ki tudja :) ha nekik ez jó :) azt tudom amikor én megismerkedtem a neten a párommal és fél éves beszélgetés után rájöttünk , hogy együtt szereténk lenni, mindenki kiröhögött...szinte mindenki azt mondta , vagy ha nem mondta láttam , hogy azt gondolja ,hogy úgyis csak hülyít és sosem fogunk találkozni ( az én esetemben külföldi is a párom) de én biztos voltam benne , hogy mi együtt leszünk majd és csak mosolyogtam rajtuk. Aztán persze találkoztunk és utána nem sokkal össze is költöztünk és több mint fél éve boldogan élünk.Ezzel csak azt akartam mondani , hogy néha bizony a legnagyobb őrültségnek látszó dolgok is működhetnek..
2009. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!