Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? :S

Figyelt kérdés

Elég cikis a helyzet.Friss párkapcsolatban élek, és van egy kutyám is.Sajnos a kutyámnak annó férfi nevet adtam:S és szerencsétlenségemre a páromat is úgy hívják..hogyan mondjam el neki? nem fog megsértődni? mit fog hozzá szólni?

Légyszíves ne hülyeségeket írjatok.nekem ez elég komoly.előre is köszi a válaszokat!


2009. nov. 3. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Sanyi ő itt Sanyi
2009. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért sértődne meg????????!!!!!!!!!!!

egyszerűen szóld el magad, hogy: amúgy a kutyámat is ?Pistának? hívják. És erre ő tuti nem fog megsértődni, főleg, ha megtudja, hogy előbb nevezted el a kutyát és csak aztán ismerted meg őt.

2009. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem, hidd el nem fog megutálni, ha kiderül, hogy a kutyudnak ugyanaz a neve, mint neki:) én hízelgőnek is találnám, ha a barátom rólam nevezte volna el a kisállatát, mivel ebből (is) érezném, hogy fontos vagyok neki:) bár te még azelőtt nevezted el, hogy megismerted volna, de hidd el nem gond;) mondd neki, hogy legalább a kutyádról is Ő jut eszedbe;)
2009. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mond el neki. Legközelebb, ha beszélgettek, említsd meg. Ne csinálj már ebből ügyet. Nyugi! Ezt vehetitek akár égi jelnek is. Érezted, hogy ez a név fontos lesz az életedben. Ne parázz már ilyeneken.
2009. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés??:D:D Mért sértődne már meg?:S IStenem. ne ezen járjon már az agyad
2009. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se gáz; nagyanyumék falun nőttek fel, mikor nagyapám udvarolt neki, jártak egymáshoz, nagyapuméknak volt egy tehenük....csak sokára derült ki, -mikor nagyanyum megjegyezte hogy milyen buta tehén mert nem hallgat a nevére- hogy a tehenet is Rózsinak hívják -csak nagyanyám előtt mindig máshogy hívták, mert zavarban voltak.


Mi a név egyébként?

2009. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A neve/nevük Marci (Marcell)
2009. nov. 3. 21:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez vicces, én nem feszülnék rajta.
2009. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább vicces :D & ha te is így fogod fel biztos nem fog rajta megsértődni, csak nevetni :)
2009. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Üvöltsd el magad, hogy:

- MARCI ÜL!


Aztán ha furán néz, akkor mond hogy a kutyának szóltál.

Ha leül, akkor még hozzávághatod, hogy reméled úgy is nyal mint a kutyád :D:D

2009. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!