Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőket miért állítják be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért állítják be ilyen vérszomjas bosszúálló lénynek, ha megbántják, megcsalják?

Figyelt kérdés

Én pont úgy ismerem őket, hogy inkább szomorkodnak, csalódottak lesznek, ha ilyen történik velük.

Ha átvágják őket.

Erre hány képen mémen van az, hogy "Ha kiderül, hogy megcsaltad, elszabadul a pokol!" meg "Ha nem azt csinálod amit Ő akar, készülj a haragjára" meg "Nincs rosszabb mint egy féltékeny nő!"


Miért találták ki ezeket? Ez mind sztereotípia?

Mondom, én nem úgy ismerem a nőket, mint akik bosszút állnak, megkeserítik az életét annak, akik átvágták őket.



2013. szept. 13. 10:40
 1/4 Kócos boszorkány ***** válasza:
Minden netes idézet és minden facebookra kitett mém általánosítás. Nincs sztereotípia, ami mindenkire igaz lenne. Igaz, a féltékeny nő nagyon veszélyes, de egy féltékeny férfi is az, én megtapasztaltam. Megint csak nem férfire és nőre kéne lekorlátozni a dolgokat, hanem egyénekre, ki ilyen, ki olyan...
2013. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
te is ugyanúgy általánosítasz mint akiket szidsz, hogy általánosítanak. ahány ember, annyi féle. hülyéből meg sok van, ez tény.
2013. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok twilightot néztek.
2013. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még mielőtt olvastam volna a válaszokat, nekem is az ugrott be, hogy általánosítva beszélsz általánosításokról.

Így bármi hasznos válasz is haszontalanná válik.

Próbálj egyénre lebontva kérdezni. Én például úgy váltam el a fiúmtól, hogy ma is jóban vagyunk, csak nem egymáshoz valók.

A kérdésed szerint én akkor nem vagyok nő?

2013. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!