Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetek neki? Pasik válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki? Pasik válaszát várom.

Figyelt kérdés
Pár hete járok egy sráccal és a volt barátnője mindig keresi őt amikor vele vagyok. Mindig csak nevettünk rajta eddig hogy mennyire gáz, a barátom is mondta hogy elég idegesítő. De mostanában nagyon hallgat róla... elmentem pár napra itthonról és egy közösségi oldalon egy szerelmes szépet belájkolt ennek a lánynak, amin nagyon kiakadtam és állítólag szánja bánja soha többet nem fordul elő meg tényleg nem beszélnek és semmilyen kapcsolatban nem állnak egymással meg már a csaj sem keresi őt. Tegnap este viszont megint hívták 2x is egymás után és nem akarta megnézni még azt sem hogy ki csak lenémította hogy ki a franc keresi ilyenkor.. aztán kitalált valami pasit hogy ő hívta ezért meg azért.. de nem mutatta meg hogy tényleg a pasi volt-e meg azt mondta nem nézhetem meg... szóval nekem gyanus hogy a volt barátnője volt az.. a srác viszont szerintem komolyan akar tőlem valamit mert mindenhová visz, együtt alszunk, minden szabadidejében együtt vagyunk, esélye se lenne találkozni a volt barátnőjével. De volt hogy állítólag véletlenül a kocsiban hagyta a telefonját amikor hozzám jött, vagy kikapcsolta... amikor meg mondta hogy kapcsoljam vissza jött egy sms és két hívás... szóval... furcsa ez nekem.. de a srác állítólag meg látszik is rajta mert mindig keres meg mindig velem van meg látom a gesztusaiból hogy hogyan néz rám, látom hogy komolyan akarja... akkor mi ez az egész? nem igaz hogy nem lehet ennyire lerázni egy lányt.... volt hogy egyszer azt mondta valamire amikor szóba jött hogy meg sem érdemel engem... de aki nem tett rossz fát a tűzre miért mond ilyet? mondjuk ez a lány elég nagy szégyen és még szépen fogalmaztam és állítólag szégyelli... de akkor mi ez az egész? valaki segítsen... és abban is hogyan beszélhetnék vele hogy ne higyje azt hogy féltékeny vagyok...

2013. szept. 13. 17:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Dobd ki... :D:D ne ezzel sokat segítettél... mert az csak úgy megy hogy dobd ki... kicsit komolyabb válasz érdekelne... pl hogy mivel vehetném rá hogy megmutassa úgy hogy nem én jövök ki rosszul ezekből a dolgokból...
2013. szept. 13. 19:15
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez a srác téged is hülyére vesz, meg az exét is.

Ez a legundorítóbb, és ne csodálkozz, ha bejelenti (rosszabb esetben csak letiltogat mindenhonnan), hogy ő mégse gondolta komolyan.


Addig szabadulj meg tőle, amíg van rá lehetőséged!

2013. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyre jobb. :D Egész nap keres amikor nem vagyunk együtt, mindig együtt alszunk és munka után rögtön jön. Biztos hülyére vesz. :D
2013. szept. 13. 21:16
 14/15 anonim ***** válasza:

"ilyenkor mi srácok, hiába mondjuk nekik hogy kopi van, sem a szép, sem a csúnya szóból nem értenek"


Az a baj, hogy kevés olyan ember van, aki valóban kereken megmondja, hogy mi újság; viszont annál több, akinek a hátad mögött nagy pofája van, de a szemedbe nem mer belenézni és megmondani a véleményét.

2013. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tudod, én voltam a te helyedben, és ugyanez volt: egész nap keresett, jó reggeltes, hiányzolos, veled akarok lennis, üzenetek és e-mailek tömkelegét kaptam.


Szóval nincs garancia arra, hogy téged nem b*sznak át.


Nem egyszerű az élet, de vannak dolgok, amelyeket csak akkor nem oldasz meg, ha nem akarsz - na ez a mostani ilyen.

2013. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!