Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 évesen mennyi esélyem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen mennyi esélyem van, hogy egy-két éven belül találok egy normális férfit, aki a férjem lehet majd?

Figyelt kérdés
Nincs velem az égvilágon semmi baj, csinos, okos és szép vagyok, de valahogy nekem mindig az idióták jutottak, legutóbb egy ilyenre fecséreltem 7 évet... Gyereket szeretnék (ha lehet már holnap:-), de nagyon félek a társtalanságtól! Hol és hgy keressem Életem Szerelmét?
2008. júl. 3. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ebben a korban már elég nehéz társat találni. Azt javaslom, hogy regisztrálj egy társkereső oldalra vagy menj olyan helyre ahol sokan vannak és soka pasi is. pl: disco. de ne olyan tinidiscoba hanem normális felnőtt discoba...
2008. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én 21 vagyok,pàrom van 2 éve de én is csak fecsérelem az idöt,mert tudom hogy nem fogunk összehàzasodni,sajna a szerelem elmult,és csak nagyon megszoktuk egymàst....én is szeretnék lépni,de nem nagyon merek,mert sokat dolgozik,pénzt hoz haza(nem dolgozom)egyedül van,nincs csalàdja,és ha otthagynàm,akkor hirtelen nehéz lenne neki(mosni,fözni,takaritani,vàsàrolni)de bizony én is lépek.

29 évesen nm hiszem hogy nehéz uj férfit talàlni,de ha faluban élsz akkor ott ne vàrj tul sokat!!!

a discoval kapcsolatban:nem hiszem hogy ott talàlnàd meg àlmaid lovagjàt.eleve 29 vagy,gondolom nm akarsz töled fiatalabb pasit.ott meg hààààààààt nem is tudom(discotol is függ)de eleve ha egy pasi normàlis,az eleve àltalàban dolgozik is és akkor mit csinàl egy discoban?egyéjszakàs kapcsit keres.

adhatsz fel hirdetést különbözö oldalakon,kezdj el chatelni,sétàlj környékbli vàrosokban,kàvézokba ülj be,fesztivàlokra jàrj.hogyan?biztos hogy ne garbo nyaku felsöbe!

!!

nem tudom milyen az izlésed,de ha lehet hangsulyozd ki,hogy szabad ember vagy!!dekoltàzs,smink,kicsit szexisebb ruhàk!

sok sikert!!!!!!!

2008. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Ne hidd el, hogy nehéz! Ha annak hiszed, az is lesz!


Szerintem érdemes ellátogatni ezekre az oldalakra, talán segítenek, hogy újra optimistán állj a kérdéshez!:


www.agykontroll.hu


www.atitok.hu

2008. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Figyu nekem is ez a problemam volt.. es egy picit idosebb vagyok nalad. en csak azt mondom ne add fel. ha bebeszeled magadnak akkor tenyleg nem fogsz senkit sem talalni. figyelmedbe ajanlom en is a fentebb emlitett website-okat a titok nagyon jo!!, csak ajanlani tudom!! en pl regisztraltam tarskereseobe mert munkam miatt nem tudtam maskepp ismerkedni.. sok az idiota de pl most 3 pasi kuzd a kegyeimert es nem tudom melyiket valasszam.. mindegyik tok idealis.. tehat nem lehetetlen.. volt akivel csak baartok maradtunk a vegen... arra kell szamitani h a pasik ebben a korban probalgatjak a lanyokat mert szeretnenek eletre szolo partnert talalni tehat egyszerre tobb lannyal is leveleznek igy tetsztelik. engem zavart ez eleinte, de tudod mit en is ugyanazt csinalom es tesztelem a pasikat.. igy nem er csalodas.. es a vegen majd az ido eldonti.. de ne stresszelj mert a pasik azt eszreveszik es akkor menekulnek..
2008. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Függ a kinézetedtől,attól,hogy hova jársz szórakozni,társaságba,ha jársz?!Kevés az esélyed ha kimutatod amit szeretnél ui.ez általában elriasztja a pasikat.Függ attól,hogy mennyire érett az a pasi akivel...

Lakva ismeri ki az ember a másikat,ezért javaslom ne kapkodj,35 éves korig még 2 gyereket is tudsz szülni,úgy hogy nyugisan ismerkedsz.Van még rá kb.2 éved.(ezt csak ahhoz viszonyítom,hogy érdemes 35 éves korig letudni a gyerekeket)

Nézz szét ismerőseid körében,járj moziba,étterembe...

Előny ha ezt városban teszed és nem v.mi kis községben.

Azért nézz szét itt hátha megtettszik v.ki:

[link]

2008. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már boccs, de mért lett 40% akit nem hasznosnak találtatok?.. Sztem jó oldalakat mondott.

Amúgy az én véleményem, h ha keresed, akkor tuti nem találod meg! Csak úgy vedd lazán a dolgot. Nekem több éve szinte folyamatosan van valakim, és még szreelmes is vagyok! Valahogy mindig megtörténik. Ne aggódj emiatt.

Tudom ajánlani, h iwiwen nézz körül az adatlapok közt, és ha találsz vkit, csak vedd fele a kapcsolatot!

2008. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy borzalom, amit te elkövetsz. Hatalmas táblára van kitűzve rád, hogy "Férjet és gyereket AKAROK!!!"


A férfiak 90%-a visítva menekül.


Ha tényleg szeretnél, akkor ELSŐRE társat keresel. Akivel megérted magad, aki TÉGED szeret - és akit te is szeretsz, és nem csak spermadonort, igás ökröt és hasonlókat látsz benne.

Még van időd - de ha kapkodsz, nem fog sikerülni.

2008. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! De rendesek vagytok...! :-)
2008. júl. 3. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Lehet ismerem a kérdés íróját, amennyiben mégsem, úgy nagyon sok az ilyen magányos nőszemély. Ha olyan kedves, okos, csinos lennél akkor találtál volna normális faszit. Ennyi.
2008. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Járj társaságba, és ismerkedj emberekkel, így nem kizárt, hogy egyszer csak belébotlasz a megfelelő társba. De gondolom ezekre magadtól is rájöttél :)
2008. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!