Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már annyira szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már annyira szerelmes hogy több év után sem adtad fel?

Figyelt kérdés
Pl hogy szakítottatok, és neked hiába volt más, akit szintén akár szerethettél is, mégse tudtál azon az egy embere soha túl lenni?
2013. szept. 16. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tök természetes :)
2013. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos jelenleg is így vagyok, nem tudom túl tenni magam rajta így meg képtelenség beleszeretni valaki másba. Mindenkiben őt keresem, és hozzá hasonlítom. Szívás.
2013. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten egyik korábbi szerelmemen se tudom magam túltenni, csak enyhül, de felkavaró újra látni. És velem is megesik, hogy ugyan azt a karaktert keresem,sajnos ez ilyen, nem mindenkinek megy könnyen
2013. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én csak egy emberen nem tudom magam túl tenni. még soha senkivel se voltam így csak vele :\ pedig előtte is volt akivel együtt voltam
2013. szept. 16. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen még most is szeretem és találkozni is szoktuk de már nem leszünk többet együtt. Ezzel magamat kinzom de nem tudom elengedi. :/
2013. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen én most már 9 éve nem adóm fel.. Pedig még csak 16 vagyok:D
2013. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 1 éve élek magányban(szüleim azért még megvannak)

10hónapig próbálkoztam,de a vége az lesz hogy kinyírom.

2013. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!