Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat ezért ri. C lennék?

Figyelt kérdés

Azt mondta a barátom az vagyok de már rossz volt a kapcsolatunk és azt hittem nem jelentek neki semmit, elhanyagolt teljesen.Aztán 3hónapig csaltam de közben elmentem egy buliba és smároltam egy 3-ik pasival (plusz kis fogdosás) aki nem is tetszett csak túlságosan mászott rám és nem tiltakoztam.

Szerintem ez így nem annyira r...ckodás inkább az ,ha valaki sűrűn váltja a pasijait és kavar minden pasival akivel csak teheti.

20L


2013. szept. 17. 00:14
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
18%

Ahogy a 20-as írja. Látszik a hozzászólásokból, amit mind férfi írt, hogy szánalmas, gondolkodni nem tudó, kettős mércét alkalmazó férgek.


A legfontosabb kérdés az hogy te annak tartod-e magad? Ha nem akkor nem vagy az. Nem értem egyébként hogyha valós a kérdés és nem kamus vagy troll vagy, miért tetted fel itt a kérdést? Tudhattad volna hogy mind olyan válasz lesz, ami azt mondja hogy igen r*banc vagy. Vagy te magad szeretnéd azt hinni hogy az vagy?

2013. szept. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
56%
mindkét fél hibás, te abban, hogy nem voltál őszinte vele, vagy nem dobtad előtte, ő abban, hogy így viselkedett, nem tudta neked megadni, amire szükséged van
2013. szept. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

"Ahogy a 20-as írja. Látszik a hozzászólásokból, amit mind férfi írt, hogy szánalmas, gondolkodni nem tudó, kettős mércét alkalmazó férgek."

Férfi is és nő is egy utolsó r-ibanc, aki mindenkivel csalja barátját/barátnőjét. Nyilván te is ilyen vagy, azért akadtál fenn ennyire a dolgon.


"A legfontosabb kérdés az hogy te annak tartod-e magad? Ha nem akkor nem vagy az." Ha megölsz valakit és azt mondod, hogy te ezért nem tartod magad gyilkosnak, akkor haza engednek?

2013. szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 viktor123456 ***** válasza:
Ez nem az
2013. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Án ugyan lány vagyok, de nem tudnák meglévő kapcsolatban mással kavarni. Vállald ba magad előtt nyugodtan, hogy ribiskedtél. Azért próbálj máskor előbb szakítani, aztán vízszintesbe helyezkedni.
2013. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Ribi vagy. Nyugodj bele. :P
2013. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
46%

"A legfontosabb kérdés az hogy te annak tartod-e magad? Ha nem akkor nem vagy az." Ha megölsz valakit és azt mondod, hogy te ezért nem tartod magad gyilkosnak, akkor haza engednek?


A kettő teljesen más. Ezért van az hogy a gyilkosokat a törvény elítéli, de azokat akik megcsalják a pasijukat/csajukat őket nem.

Ez erkölcsi dolog. Az erkölcsi határok viszont mindenkinek máshol van meghúzva. Van aki egy bizonyos dolgot erkölcstelennek tart, valaki meg prűdségnek ugyanazt.

Így nem lehet azt mondani valakire hogy r*ibanc, mert ő csak a mi erkölcsünk szerint r*banc. A gyilkos viszont gyilkos mindenki számára. A példád is mutatja hogy nincs sok ész a fejedben.

2013. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Zoey28 válasza:
igen
2013. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"A kettő teljesen más. Ezért van az hogy a gyilkosokat a törvény elítéli, de azokat akik megcsalják a pasijukat/csajukat őket nem.

Ez erkölcsi dolog. Az erkölcsi határok viszont mindenkinek máshol van meghúzva. Van aki egy bizonyos dolgot erkölcstelennek tart, valaki meg prűdségnek ugyanazt.

Így nem lehet azt mondani valakire hogy r*ibanc, mert ő csak a mi erkölcsünk szerint r*banc. A gyilkos viszont gyilkos mindenki számára. A példád is mutatja hogy nincs sok ész a fejedben."


Ez nem erkölcs, hanem tény kérdése.

Valakit megölsz -->tény

Félrekúrsz a barátod mellett --> tény


Az lehet erkölcs kérdése, hogy valakivel a 2. vagy a 8. randin fekszel le. De az, hogy megcsaltad-e az nem erkölcs kérdése. Mert akármilyen sekélyes és buta is legyen valaki, attól még megérti a szó jelentését. És azért, mert te szeretsz egyszerre több f**zt fogni, még nem kell kampányolnod mellette.

2013. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Frigg ***** válasza:

Hát, ha nem is vagy/érzed magad r***bancnak, akkor sem volt egyenes dolog, amit tettél. Rendben, megértem, rossz volt a kapcsolatotok, elhanyagolt, próbáltad megbeszélni, nem volt változás. De erre nem az a megoldás, hogy fűvel-fával megcsalod, ez nagyon gerinctelen dolog! Ilyenkor bizony szakítani kell, és így kevesebb fájdalmat okozol neki, mintha utólag kiderült, hogy hónapokon át csaltad, és onnantól neked is szabad lesz a terep. Amikor valaki úgy érzi, a megcsalás a megoldás, ott már szakítani kell!


23/N

2013. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!