Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat ezért ri. C lennék?

Figyelt kérdés

Azt mondta a barátom az vagyok de már rossz volt a kapcsolatunk és azt hittem nem jelentek neki semmit, elhanyagolt teljesen.Aztán 3hónapig csaltam de közben elmentem egy buliba és smároltam egy 3-ik pasival (plusz kis fogdosás) aki nem is tetszett csak túlságosan mászott rám és nem tiltakoztam.

Szerintem ez így nem annyira r...ckodás inkább az ,ha valaki sűrűn váltja a pasijait és kavar minden pasival akivel csak teheti.

20L


2013. szept. 17. 00:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényegi kérdéseden mit sem változtat!
2013. szept. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Te ezt most komolyan megkérdezted? Atya ég! 3 hónapon át? Pf. Te jó Isten!
2013. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%

ugy müködne normálisan hogy szakitasz vele aztán kavarsz pasikkal. de most öszintén ha van egy sz.r kapcsolatod az olyan mintha nem is lenne kapcsolatod. az meg hogy 4 pasival kavarsz egy buliban de csoknál nem mész tovább ne legyetek álszentek ha adja magát a lehetöség a kommentelök többsége élne vele ugyanugy...én megadom neked,hogy nem vagy ribi csak éled az életet...ez az itéletem:D

25 F

2013. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
ja bocs most olvastam a 3 honapot de csak ismételni tudom magam a rossz kapcsolat olyan mintha nem is lenne + honnan tudni hogy a srác nem lépett félre
2013. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy ri ***c, ez tök normális amit leírtál, még szép h megcsalod a barátod három hónapon keresztül a roh-adékot, meg amúgy is miért ne csókolózhatnál meg hagynád magad fogdosni akárkinek is aki rád nyomul, egyértelmű, hogy hagynod kell magad... :D :D bár azért ha már olyanokkal kavarsz akik nem is jönnek be legyen eszed és kérj pénzt érte :D te ku -r va :D
2013. szept. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
83%-os köszi :) remélem nem veled csaltam meg és azért írod ezt.
2013. szept. 17. 00:58
 17/35 A.R. ***** válasza:
100%
Ri4banc k4rva!
2013. szept. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy vagy! Lehetek a kövi? :D
2013. szept. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak ri.banc, hanem egy jellemtelen utolsó ösztönlény is.
2013. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
4%

én nem ismerem ezt a nöt ne legyen félreértés meg nem privizünk most vagy ilyesmi:D

nemtudom a kommentelök hány százaléka férfi de tényleg az vesse már rá a követ aki ha egy 20éves feltételezem jol kinézö(ha már nyomulnak rá) lánnyal összejön egy laza nyitott néha lefekszünk kapcsolat

(gyanitom ezt jelenti a "3 hónapig csaltam")

,de kiderül,hogy neki van egy félholt kapcsolata ami az utolsokat rugja azt mondja a szemébe bocsi édes de ezt nem lehet.jo nem ti lesztek az álompár de akkor is.ha ellenkezö nemü lenne ö lenne most itt a király

2013. szept. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!