Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találok magamnak senkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok magamnak senkit, mi lehet velem a baj? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
16,5 éves lány vagyok, nincs nagy gond a külsőmmel, persze nem vagyok magammal teljesen megelégedve, de sokszor kapok bókot. Kicsit félénk vagyok, de igazából amikor úgy érzem kezdek feloldódni egy fiú társaságában akkor mindig történik valami, ami után nem lesz semmi. Egyszerűen nem értem,soha nem volt még komolyabb fiúm, a leghosszabb 2 hónapig tartott:S Szinte minden barátnőm már fiatalabb 13-14 éves korban elkezdett pasizni van aki alig 1 hónapja szakított a barátjával és máris talál magának mást, akivel boldog és aki megérti! pedig van köztük csúnyácskább, félénkebb, nagyszájúbb stb. sokszor gyertyatartónak érzem magam, ha elmegyek egy társasággal valahova, csak nekem nincs barátom. Ez már régóta bánt:S Velem van a baj? lehet túl félénk vagyok? mikor beszélek egy fiúval aki tetszik hajlamos vagyok kicsit sokat,összevissza beszélni, nem nézni a szemébe .. Miért lehet ez? Még szerelmes se voltam igazán és már nagyon vágyom rá! Mit tegyek?
2009. nov. 4. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
nincs ezzel semmi baj:D menj el a szingli barátnőiddel bulizni, olyan helyre ahol sok új arc van, és legyen önbizalmad, nézz a fiú szemébe ha az odalép hozzád:D sok sikert!!
2009. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, de én 21 évesen találtam meg az első párom, és ma is tart. Kivártam, amíg teljesen kialakult a stílusom és a személyiségem, és akkor kezdtem randizgatni, amikor már pontosan tudtam, hogy mit akarok.

Szerintem a fiatalok ott bukják el a kapcsolatokat, hogy 13-15 évesen akarnak elérni mindent egyszerre, amikor pedig a saját stílusuk és elképzelésük még ki sem alakult.

Várni kellene.

2009. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyelj, én is voltam így vele, csak én csajt nem találtam, haverjaimra nyomultak a nők, rám meg nem, pedig nem vagyok annyira ronda szerintem, de aztán most ebben a 2 hónapba elég sok lehetőség állt elöttem, ki is használtam naggyából mindet, jöttek újak a gimibe, ott volt a lehetőség :)

Azt tanácsolom, hogy mindig nézz a szemébe, ha hozzá beszélsz, tegnap egy lánnyal beszéltem a buszon, de ő csak előre bámult, nagyon idegesített :) És ne legyél félénk :) Sok sikert!

2009. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nincs veled semmibaj egyszerűen még nem talált rád a nagyszerelem,azért vagy zavarba mert mindig azon rágódsz hogy mikor lesz már vmi vkivel de sztem ne erőltesd,a legváratlanabb pillanatban fog betoppani:):)

és ez a: alig 1 hónapja szakított a barátjával és máris talál magának mást hát az ilyen lányok nem szerelemből járnak 1 hónap után újra..

2009. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) nem is számítottam hirtelen ennyire.. =)

Tudom,tudom sokan mondták,hogy ne erőltessem de akaratom ellenére, nem telik el úgy nap h ne gondolnék arra dejó lenne egy normális fiú :( Tényleg sokszor, mintha bennem lenne a hiba, nemjut eszembe semmi mit tudnék mondani ..:/ de próbálom megfogadni a tanácsaitokat, és még egyszer köszönöm :)

2009. nov. 4. 20:44
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

ha fejér megyei vagy közeli vagy vegyél fel msnreXD

16f

2009. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne görcsölj majd megtalálod a szerelet és a szerelmed is. Amikor a legkevésbé gondolnád akkor toppan be az életedbe.
2009. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
aranyos vagy de pesti vagyok:D
2009. nov. 4. 20:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor még szerencséd is van, Pesten temérdek lehetőséged van. Képzeld csak el, ha mondjuk Csökölyben laknál, örülnél, ha találnál egy távkapcsolatot. :D
2009. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, de úgyérzem a legtöbb itteni fiú, aki talán még tetszene is, tipikusan az a fajta "akinek csak arra kellessz", vagy p*csákat keresnek,márkafüggők, sokan túlságosan nyomulnak... :S járkálunk barátnőkkel bulizni, de őszintén nem hiszek abba, hogy a szerelmet pl White angelbe fogom megtalálni .. az ilyen helyeken is mindenkinek barátnője van, vagy épp más kell nekik, mást rajonganak körül :(:(...
2009. nov. 4. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!