Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találok magamnak senkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok magamnak senkit, mi lehet velem a baj? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
16,5 éves lány vagyok, nincs nagy gond a külsőmmel, persze nem vagyok magammal teljesen megelégedve, de sokszor kapok bókot. Kicsit félénk vagyok, de igazából amikor úgy érzem kezdek feloldódni egy fiú társaságában akkor mindig történik valami, ami után nem lesz semmi. Egyszerűen nem értem,soha nem volt még komolyabb fiúm, a leghosszabb 2 hónapig tartott:S Szinte minden barátnőm már fiatalabb 13-14 éves korban elkezdett pasizni van aki alig 1 hónapja szakított a barátjával és máris talál magának mást, akivel boldog és aki megérti! pedig van köztük csúnyácskább, félénkebb, nagyszájúbb stb. sokszor gyertyatartónak érzem magam, ha elmegyek egy társasággal valahova, csak nekem nincs barátom. Ez már régóta bánt:S Velem van a baj? lehet túl félénk vagyok? mikor beszélek egy fiúval aki tetszik hajlamos vagyok kicsit sokat,összevissza beszélni, nem nézni a szemébe .. Miért lehet ez? Még szerelmes se voltam igazán és már nagyon vágyom rá! Mit tegyek?
2009. nov. 4. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

19/F Pest :))


irj privit

2009. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Azért kapsz ennyi választ mert odaírod hogy 16 éves vagy és az a kedvenc korosztálya mindenkinek.

Engem is annyi idősen szerettek.

2009. nov. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha csak olyan pasikat találsz, akiknek csak szexre kellenél, akkor rossz helyen keresgélsz. Felejtsd el a bulikat és egyéb ilyen helyeket, próbálkozz máshol is.
2009. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem bulikban is vannak rendes srácok, mondom ezt úgy hogy én nem járok. Ha minden képp kapcsolatot akarsz először tisztázd magadban, hogy mire is van szükséged vagy esetleg érdemes e belevágni.

Sok szerencsét.

u.i. hogy én nem lakom Pesten... :))

2009. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

Csak azt mondom, hogy nagyobb eséllyel talál őszinte srácot olyan helyen, ahol nem issza le magát az ember..

Ez a baj az ittas ismerkedéssel.

Mit lehetne abból kihozni, hogy egy félrészeg pali odamegy az emberhez és "felkéri táncolni", vagy leszólítja?

Szerintem egyéb, nem-ivós helyeken sokkal frappánsabb felkéréseket lehet kapni, olyanokat, amiket nem az alkohol indukál.

2009. nov. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok én nagyonnagy bulizós, csak két-három hetente megyünk el barátnőimmel, csak azért irtam mert valamelyik válaszadó tanácsolta hogy menjek bulizni.. igen szerintem se ez a legjobb hely az ismerkedésre:S:/
2009. nov. 5. 13:31
 17/18 anonim ***** válasza:

Pesten szerintem nem para, bar pasizni nem tudom, hogy kell, csajozni viszont nem nehez, sokkal tobb a lehetoseg, mint mondjuk videken (tapasztalat, videkrol jottem Pestre egyetemre). Ja es ha nem discoban, etc. ismerkedsz, szerintem nem gond osszejonni egy normalis sraccal, aki nem csak megdugni akar.

19/F

2009. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17F vagyok, én is kicsit félénk vagyok, lehet emiatt nincs barátnőm

(Bp)

2009. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!