Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jöttünk össze, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttünk össze, elég kezdetleges kapcsolat, hogyan legyen a karácsony?

Figyelt kérdés
Nagy gáz az, hogy ha most még karácsonykor, kicsit több mint egy hónaposan, még nem megyünk el ünnepelni a másik nagycsaládjához, hanem mondjuk kettesben megoldjuk a karácsony előtt napokban az ajándékozást és az együtt töltött időt?
2009. nov. 4. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

mi első karácsonykor 4 honapja voltunk együtt,ugy oldottuk meg,hogy 23án nálam aludt (kolis voltam),24 reggel mindenki haza a saját családjához,26 este mentem vissza,és akkor találkoztunk megint

köv éven is igy volt

utánaéven volt csak,hogy akkor 25én is

22/L

2009. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze...ez normalis.

Mondjuk nekem 2 eve van baratom, es mi mindig ugy csinaljuk h karacsony esten mindenki otthon van a csaladjaval mivel meg nem elunk egyutt. Aztan masnap eljon hozzank, hozza az ajandekot,es este megyunk hozzajuk es akkor meg en adom oda neki.:)

21L

2009. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én két hónapja vagyok együtt a párommal, de mi már most természetesnek tartjuk, hogy karácsony valamelyik napját egymás családjánál tartjuk. vagyis szenteste mindenki a saját családjával lesz, 25.-én mondjuk ő jön hozzám, 26.-án pedig én hozzájuk.Persze ez attól is függ, hogy bemutattátok-e egymásnak a szüleiteket, milyen kapcsolatban vagy az ő szüleivel és milyen kapcsolatban van ő a te szüleiddel. Szerintem nem kell ebből gondot csinálni
2009. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De minek tervezel annyira előre? Kitudja milesz még addig. nekem gyanús hogy valami nem stimmel itt azért tervezed már a kartácsonyt. Az megvan már például hogy holnap mit csináltok?
2009. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz:) Mi is tavaly barátommal 4én jöttünk össze decemberben..és a karácsony az ugy volt h együtt ünnepeltünk náluk, illetve én már előtte odaadtam az ajándékát mert névnapja is volt. De nem mentünk el ünnepelni a másik családjához:) az még akkor korai lett volna. Így is 4én összejöttünk, és 6án bemutatott a szüleinek xD xD de csak azért mert naon hideg napok voltak akkoriban:)
2009. nov. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!