Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tetoválást akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tetoválást akar, de én ellenzem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet emlegeti, meg elkezdett edzeni, hogy "legyen helye a tetkónak" a karján. Ráadásul nem is ilyen kicsit akar, hanem nagyot és ilyen halálfejeset vagy olyat amin a sátán meg egy angyal épp szexel, szerintem ezek rém gusztustalanok. Egyszerűen felfordul a gyomrom a gondolattól is hogy összefirkáltassa a testét, én meg majd még nézzem is x éven keresztül, meg majd 60 éves korára hogy fognak ezek kinézni??? Bocsánat ha megbántok ezzel olyat akinek ez tetszik, nekem nagyon nem. Azt mondtam neki válasszon: a tetkó vagy én, de csak nevet rajta meg elvicceli.

2013. szept. 18. 12:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
26%
4-es, nem hisztis p*csa, csak gondol a jövőre. Lelehet pontozni, de én nem tűröm a tetoválást és a piercingeket se az arcon. Nekem a köldökömben van, amit okésnak tartok, illetve a nyelv és a puncipiercing is jöhet, de a tetoválást semmiképp nem akarom a páromnál. Ha neki ezzel baja van és annyira fontos, hogy összefirkáltassa magát, főleg hülyeségekkel, akkor hajrá, de én ebben nem vagyok partner. Hogy fog egy tetoválás kinézni 60 évesen, amikor majd ráncosodik a bőr? Ráadásul olyan helyre, ahol mindenki látja... Nem vagyok konzervatív, de szerintem a tetoválások nem épp az érett gondolkodásra utalnak... 23/L/L.
2013. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kevésbé önző dolog megtiltani lényegében szegény srácnak a tetoválást, de mindegy.

Nyilván beszéljen róla a kérdező, hogy neki nem tetszene, és a párja legalább gondolkodjon ezen egy darabig, hogy tényleg kell-e neki. Ha viszont ANNYIRA szeretné, akkor hadd csinálja már meg, nem gyerek, és nem kell engedélyt kérnie. Mi nők sem mindig azért szépítkezünk, hogy a párunknak tetsszünk.

Szerintem ez nem olyan dolog, ami miatt szakítana két szerelmes, felnőtt ember. A kérdezőnek is kicsit komolytalannak tűnik a hozzáállása, ha emiatt elhagyná a párját.

2013. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Magam is tervezek tetoválást.

Gimi óta én támogatom anyukámat és testvéremet, ahogy tudom, mert apám elhagyott minket, testvéremre meg nem lehet számítani. Eközben jelenleg is tanulok, dolgozok, igyekszem támogatni a leendő férjemet is. Egyetem alatt tök egyedül voltam távol otthontól, nulla segítséggel, panaszkodás helyett igyekeztem helytállni, és nem összeomlani. Önkénteskedek is régóta.

Egy tetoválás hol is rontana az érettségemen?

De nem az volt a kérdés, hogy a tetoválás mire utal, hanem hogy a kérdező mit tehetne. Nos, már leírtuk, elmondja szépen a párjának, hogy mennyire zavarja, aztán ha mégis meglesz az a tetoválás, eldönti, hogy megéri-e emiatt szakítania. Ha igen, szakít, és mindenki tovább lép. Ennyi.

25/N

2013. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Sajnálom, tényleg, de én ilyen téren konzervatív vagyok, nem szeretem a testékszereket, a tágítókat, rajtam sincs semmi ilyesmi, csak a fülem van kilyukasztva, de fülbevalót se mindig hordok, max ha csinosan akarok megjelenni, de folyamatosan nem szeretem hordani. A tetoválástól meg, hogy tűvel tintát, idegen anyagot juttasson a bőre alá, a testébe, amit utána soha nem lehet eltüntetni, a gyomrom felfordul (elnézést a kifejezésért). Ezzel ő már a kapcsolatunk elején is tisztában volt és évekig nem is volt ez téma.


Szerintem nem is a kifejezés miatt akarja csináltatni, inkább csak pusztán azért hogy "kemény csávónak" tűnjön. A ráncosodásra meg annyit mondott, hogy a tetkó még 80 éves korában is ugyan úgy fog kinézni, meg ő már most is ráncos (24 évesen), sőt én is ráncos vagyok (narancsbőr, de mindegy), szerintem nincs tisztában a dolgokkal és ez is idegesít. Meg mit fognak szólni a gyerekei/unokái ilyen bizarr tetkók láttán? Erre azt válaszolta, hogy az már nem az ő dolga...

2013. szept. 18. 12:37
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"közösen válasszátok ki a mintát"


Na ez az, amire épeszű ember nem hajlandó. Az a tetoválás ott lesz vele, amikor a kérdező már lehet hogy rég más ágyát melegíti, főleg ha azon képes így toporzékolni, hogy a párja olyasmit akar ami neki nem tetszik. Szerintem nagyon is helyesen teszi a srác, hogy nem a nőjében látja az önmegvalósítást, hanem azt csinál a saját testével és életével amit ő a legjobbnak lát. 60 évesen meg senki nem szép, és normális ember olyankor már tetoválatlan bőrfelületet sem mutogat ha nem muszáj.

2013. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
A gyerekek és unokák azt ítélik el elsőként, amit a szüleik is elítélnek. Vagyis ez a része rajtatok múlik (vagy a leendő feleségén, ezek szerint).
2013. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarsz, vállald fel, hogy már nem szereted, ha két-három oldal múlva eljutnánk odáig, hogy minden apró gesztusa idegesít.
2013. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok szakítani, de leírtam hogy mi a véleményem a tetkókról. Én nem akarom évekig nézni ahogy egy halálfej kacsingat rám romantikus együttlét közben.
2013. szept. 18. 12:52
 19/28 anonim ***** válasza:

"Azt mondtam neki válasszon: a tetkó vagy én"

Ez nem épp arra utal, hogy nem fordult meg a fejedben a szakítás gondolata.

2013. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ez nem egyenlő azzal, hogy azt is akarom. Ez van, nem bírom a tetoválást, fizikailag rosszul vagyok tőle. Ha neki fontosabb, hogy összefirkálja a testét, ami évekig meg se fordult a fejében, akkor csinálja, de én nem vagyok ebben partner, ha ennyi áldozatot nem képes megtenni értem, akkor így jártam...
2013. szept. 18. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!