Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tetoválást akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tetoválást akar, de én ellenzem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet emlegeti, meg elkezdett edzeni, hogy "legyen helye a tetkónak" a karján. Ráadásul nem is ilyen kicsit akar, hanem nagyot és ilyen halálfejeset vagy olyat amin a sátán meg egy angyal épp szexel, szerintem ezek rém gusztustalanok. Egyszerűen felfordul a gyomrom a gondolattól is hogy összefirkáltassa a testét, én meg majd még nézzem is x éven keresztül, meg majd 60 éves korára hogy fognak ezek kinézni??? Bocsánat ha megbántok ezzel olyat akinek ez tetszik, nekem nagyon nem. Azt mondtam neki válasszon: a tetkó vagy én, de csak nevet rajta meg elvicceli.

2013. szept. 18. 12:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy nem értetek egyet számotokra fontos dolgokban, és inkább szakítotok, de az ő akarata is van olyan fontos, mint a tiéd, és az ő véleménye is érdemel annyi hitelt, mint a tiéd. Mintha úgy állnál hozzá, hogy ő a rossz, ha téged nem szolgál ki, és ő a buta, ha veled nem ért egyet.
2013. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Már leírtam párszor, de akkor leírom ismét, hogy nem bírom a tetoválásokat. Ez nekem olyan, mintha utálnám a főzeléket, erre a párom kitalálná, hogy mostantól életünk végéig együnk azt. Tudom, hogy az ő teste, de nekem kell néznem azt a borzadály a nap 24 órájában, amit nem akarok, nem szeretnék, mert utálom és nem!


Tudom, hogy az ő akarata is fontos és én ezt tiszteletben is tartom, nem is szokott ebből sohasem probléma lenni, nem basáskodok felette. De nekem is voltak lemondásaim a kapcsolatunk miatt, olyan dolgokról kellett lemondanom, amik akkor az életem részei voltak, de már nem fért így bele az időmbe. Ezt nem panaszkodásként írom, csak azt akarom mondani, hogy ha én képes voltam áldozni, akkor miért vagyok én a gonosz, amiért szeretném ha ő is ezt tenné és nem csinálna meg egy olyan dolgot, ami évekig nem is volt téma és nekem nagyon nagy negatívum?

2013. szept. 18. 13:24
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

"Azt mondtam neki válasszon: a tetkó vagy én, de csak nevet rajta meg elvicceli."

Kérdező: Köcsög vagy

Az ő teste az ő külseje, az ő identitása, az ő egyénisége.

A tetkó elég prosztó amit kitalált, szimbolizálja a csökkent IQ képességeit (ha vele vagy ez téged is minősít), de ne akard megváltoztatni. Ebbe beleszólási jogod NINCS.

Ha szereted, akkor ezzel együtt jöttél össze. HA ez új hóbort akkor megbeszélitek, hogy te miért nem szeretnél, érvelsz okosan és ha megcsinálja, elfogadod és ezzel együtt szereted. De az ilyen ultimátum az ész teljes hiányára utal, mert nem tudsz érvelni. Mint írtam barátod elég IQ light, valószínűleg te is.

2013. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha ő kérte is a te lemondásaidat, a te döntésed volt. Ha engem megkér valaki, hogy fél napot dolgozzak ingyen, szívességből, még ha igent is mondok, nem várhatom el, hogy ő is tegyen valamit, amit nem ígért.
2013. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Már korábban írtam, én voltam az, aki azt írta, hogy ki akarja fejezni, ami benne van.


Most, hogy kiderült a kora, arra is tudok mit mondani, hogy évekig miért nem volt erre igénye. Mert lehet, hogy az elmúlt években megváltozott.


Azt írod, 24 éves. Az ember óriásit tud változni 18-24 éves kora között.


A probléma abban van, hogy a változás irányával nem vagy kibékülve, mert utálod a tetkókat. Szerintem ezt meg lehet érteni, a legtöbb embernek vannak megmagyarázható vagy megmagyarázhatatlan fóbiái. Ez súlyos esetetekben, mert ez olyan, mintha egy embernek, aki utálja a pókokat, mondjuk minden intim együttlétnél a párja testén egy óriási madárpókkal kéne szemeznie.


Ülj le a pároddal, és próbáld meg számára ezt példákkal megvilágítani még egyszer, vagy próbáld meg valahogy ezt a tetoválásundorodat legyőzni, ha annyira szereted őt.


Ha egyik sem megy, akkor ez bizony válóok. Mert a párod azt nagyon szeretné, és mindig hiányolná, hogy nem lehetett tetoválása, ahogy most te is felemlegetted azokat a dolgokat, amikről lemondtál miatta. Egyébként ne haragudj, de a kapcsolatotok eleve nem lehet túl fényes, ha ennyi minden van, amiről le kell mondanotok a kapcsolatotok miatt.


Egyébként szerintem az is ciki, ha tudomással van arról, hogy ekkora tetoválásundorod van, hogy poénkodva elüti a dolgot. Ha nem egy ugratás a részéről az egész (az elég ízléstelen lenne), akkor gyakorlatilag nem is érdekli, amit mondasz neki.

2013. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Frigg ***** válasza:
100%

Hmm. Volt párom rettenetesen utálta a tetkókat, próbálta nekem is megtiltani. Kapcsolatunk alatt lett két tetoválásom, idővel elfogadta őket. Annyit kérdezett, hogy fájt? :D Hozzászokott a gondolathoz, csak akkor húzta a száját megint, ha valami új ötletem támadt, de nem próbálta megtiltani, mert egyrészt ez nem vezet eredményre, másrészt rájött, hogy ez tényleg fontos nekem! Ha azt mondta volna, hogy a tetkó vagy ő, akkor nyilván őt választom, de nagyon boldogtalan lettem volna utána, és elgondolkodtam volna pár dolgon.


Ami pedig ezt a "hogy fogsz kinézni öreg korodra" butaságot illeti... Kit érdekel? Egy nem tetovált öreg nénike semmivel sem gusztább, mint egy tetovált. A bőröd ugyan úgy ráncos és megnyúlik. A Jóska bácsi, akivel 30 éve együtt vagy, ő tudja hogy van, így szeret. Más meg ki látná? Család, ők is tudják. Strandra nem fogok 65 évesen bikiniben mászkálni, plusz addigra kb. minden harmadik embernek lesz tetoválása..


23/N

2013. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%

Nincs igazad, és nagyon hisztisnek tűnsz.

Azt csinál a testével, amit akar, te maximum megmondhatod neki, hogy neked ez meg az nem jön be (ez már gondolom, megtörtént egy párszor ezzel kapcsolatban), aztán ő mérlegel, hogy mennyire fontos neki a tetkó. Ha pedig nagyon az, akkor ennyi. Egy szerető, toleráns partner ezt elfogadja. De ha neked ennyire nem is megy, hisztizni akkor is felesleges.

2013. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szia! Végül mi lett?
jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!