Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hete vagyok párkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hete vagyok párkapcsolatban, de sajnos nincs túl sok időm a barátomra az iskola, a munka, és más dolgok miatt. Heti 2 találkozás szerintetek kevés?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy mindketten többet igényelnénk, és amikor találkozunk, akkor is elég kókadt vagyok, pedig imádom őt. Szerintem rosszul esik neki, hogy több mindent, ami nem kötelező az életemben (nagyszülőknek & otthoniaknak segítés, önkéntesség) elé helyezek. Veszélyeztetheti ez a kapcsolatunkat?

Előre is köszi a válaszokat!

(egy párkapcsolatok terén nem túl tapasztalt 23/l)


2009. nov. 5. 09:20
 1/3 anonim válasza:
attól függ hogy álltok a dolgokhoz! Én egy éve vagyok a bnőmmel,nagyon szeretjük egymást és sajnos mi is hasonló cipőben járunk! 50 km van köztünk és mindketten dolgozunk,ráadásul pont úgy hogy egyikünk délelőtt,másik délután,így csak hétvégén tudunk együtt lenni,de szeretjük egymást és kibírjuk! Nyáron valószínű összeköltözünk és minden más lesz,addig pedig ez van,ezt kell szeretni!
2009. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen egyénfüggő, hogy kinek hány találkozás elég egy héten. Valakinek a kettő kevés, de valakinek már sok is :) Nekem személy szerint kevés, mert akit nagyon szeretek azzal jobb minél több időt együtt tölteni.


(egy párkapcsolatok terén sokat tapasztalt 21/F)

2009. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia

Én is ugyanebben a cipőben jártam-járok csak fordítva, mert nekem a párom melózik sokat-3 melóhely- ha hazajön akkor fáradt stb. mindig vagyunk egy picit együtt de persze hogy fáradt. régebben volt hogy 2 hétig nem feküdtünk le egymással vagy max.1x-2x, de meg is éreztük... most az a taktikánk hogy mielőtt elmegy a melóba én is felkelek és akkor együtt vagyunk szexuálisan, vagy ha hazajön és van kedve-ereje.... de mindenképpen sűríteni kellett a dolgot mert nagoyn nem volt jó. szerintem te is inkább a kapcsolatodat mentsd, mert melód lehet ezer----igaz pasid is----de ha szereted akkor szerintem nincs kérdés, áldozatot kell hozni. pl.:önkéntes melót feladni.....

2009. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!