Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedes! Erdemes belemenni?

Figyelt kérdés

egy honapja ismertem meg egy fiut mar regota ismerosei kozott vagyok (van egy eve is) s valamelyik hagyott egy szep komentet eddig nem is beszeltunk de ez a koment valahogy megfogott nagyon szep es szivhez szolo es irt uzenetet h szeretne megismerni es ha komolyan gondolom a dolgokat akkor irjak vissza. Nagyon aranyosnak nez ki jo megjelenesu, a kepek alapjan de ha megismerem akkor lehet csalodni fogok benne es tavkapcsolat lenne(lehet, lesz) mert 135 km lakik tolem erdemes bele kedeni vagy hagyam, sokat csalodtam par fiuban de ujra nem akarok csalodni


egy 23 eves lany


2009. nov. 5. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Én a párommal chaten ismerkedtem meg és 4éve együtt vagyunk és már együtt is lakunk, szóval szerintem menj bele nyugodtan, csak mégis legyen benned egy kis tartás, ha jól is alakulnak a dolgok, vigyázz nehogy pofára ess.:)

Aztán ha már minden oké akkor legyetek boldogok:)

2009. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Párom 200 km van tőlem, közös jövőt tervezzük, mi is neten jöttünk meg.Sz.val hajrá :)
2009. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
*össze
2009. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondom hogy mindent értettem amit írtál, mindenesetre:

abban még nincs semmi rossz, hogy távkapcsolat. Vagyis, megvannak a hátrányai, de működhet. A netes ismerkedésben sincs semmi rossz, az is működhet, tapasztalat.

Azt viszont senki nem fogja Neked garantálni, hogy nem fogsz csalódni. Benne van a pakliban, mint minden más esetben.

2009. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
A barátommal interneten ismerkedtünk meg és lassan egy éve leszünk együtt. Tudom ez még nem annyira hosszú idő, de már az összeköltözést tervezzük.
2009. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
chaten ismerkedtem meg a volt barátnőmmel. 2,5 évet voltunk együtt. érdemes belemenni. 23F
2009. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
MI a honfoglalo.hu-n jöttünk össze. Ennek már 2 éve, és örökké fog tartani.
2009. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
örökké fog tartani... hahaha :D mindenki ezt hiszi:)
2009. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Én is a neten a mostani páromat, ennek már 8 hónapja. :)
2009. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt már barátnőm a netről, szóval nem esélytelen a dolog.
2009. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!