Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedes! Erdemes belemenni?

Figyelt kérdés

egy honapja ismertem meg egy fiut mar regota ismerosei kozott vagyok (van egy eve is) s valamelyik hagyott egy szep komentet eddig nem is beszeltunk de ez a koment valahogy megfogott nagyon szep es szivhez szolo es irt uzenetet h szeretne megismerni es ha komolyan gondolom a dolgokat akkor irjak vissza. Nagyon aranyosnak nez ki jo megjelenesu, a kepek alapjan de ha megismerem akkor lehet csalodni fogok benne es tavkapcsolat lenne(lehet, lesz) mert 135 km lakik tolem erdemes bele kedeni vagy hagyam, sokat csalodtam par fiuban de ujra nem akarok csalodni


egy 23 eves lany


2009. nov. 5. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátommal neten ismerkedtem meg és már 2 éve járunk.szoval sztem érdemes keresgélni.
2009. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
vissza irtam neki es holnap (szombaton)lesz az elso talalkozas kivancsi vagyok h milyen lesz
2009. nov. 6. 21:50
 13/15 anonim ***** válasza:
fejlemény?
2009. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

nagyon jo volt minden vele olyan mintha egyutt nottunk volna fel annyira megismertuk egymast

amugy egy kicsit feltem mert panzioba mentunk s mar azt hittem h le akar fekudni velem es azutan semmi nem lesz belole de nem igy tortent.


elmentunk a panzioba es ott orak hosszat beszelgettunk, boroztunk, vacsoraztunk este, s amikor jott az agy azt mondta h ne feljek mert nem lesz semmi csak ugy ha en is akarom es mivel en nem akartam mert feltem ettol h csak megdug es elhagy inkabb nemet mondtam de azert csokolozas es elojatek volt, reggel bucsuzaskor bantam h el kell menjen pedig nagyon jo lett volna h ott maradjon meg velem de megigerte h h tartsuk a kapcsolatot mert o komolyan gondolja az egeszet es nem akar elvesziteni


ezekutan barmi megtortenhet?

2009. nov. 12. 14:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi is honfoglalón ismerkedtünk meg 2 barátnőmmel is. Első 2,5 év a másik egyenlőre 1 hónap nyilván még tart!:D
2011. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!