Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan színleljem hitelesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan színleljem hitelesen az orgazmust? A kapcsolatunkba kerülhet, ha így megy tovább, ahogy most van.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy súlyos problémáink vannak szexuális téren. Képes vagyok az orgazmusra, de mivel merevedési problémákkal küzd a párom, így nem tudok elélvezni, ő igen. Emiatt nagyon maga alatt van. Azt mondja sikerélményre van szüksége és akkor minden helyrejön. Attól fél, hogy összemegy vagy hamarabb elélvez mint én. Annyira retteg már, hogy meg is történik. Arra gondoltam, ha néhányszor színlelnék (már ha nem megy valóban), akkor sikerként könyvelhetné el a teljesítményét és talán végre élvezhetnénk egymást. Tudom, ennek kellett volna a legutolsó megoldásnak lennie, de egyszerűen már nem tudok mit kitalálni... Próbáltam újdonságokat bevezetni, késleltetős gumit használni, minden lehetséges módon felizgatni, elszorítás, megállás, mind semmit nem ér...
2009. nov. 5. 10:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne rögtön csapjatok bele a lecsóba. Pár hétig most szüneteltessétek a szexet, legyen simogatás, kedveskedés. Az hogy merevedési problémákkal küzd, a teljesítménykényszer és a stressz miatt van. Nem tudom mióta vagytok együtt, de kell egy kis idő, amíg megismeritek egymás testét, bárhány évesek vagytok, erre való a petting! Az én barátom 6 hónapig nem tudott velem elmenni,(23) türelemmel, megértéssel volt és voltam, ugyanis nekem ő volt az első pasi,akit kielégítettem szájjal,annak is meg kell tanulni a technikáját,ki kell tapasztalnom, mire hogyan reagál.Adj hangot az élvezetednek, ha jó, ha nem jó akkor meg irányís hogy kicsit feljebb, leljebb,erősebben, lassabban. Szerintem érdemes egy kis borral vagy töménnyel feldobni az éjszakát, így fel szoktak szabadulni a gátlások. És őgy áljatok hozzá, hogy lehet hogy nem lesz szex, de attól még jó lesz együtt. Mióta vagytok együtt?
2009. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kommunikációtól függne a szexuális kapcsolat. MINDENT elmondok neki, ismeri a vágyaim (amit egyelőre nem akar teljesíteni), ismeri a problémáim. Mindent megbeszélünk, mivel a kapcsolatban a kommunikáció a legfontosabb. Nem hinném, hogy ez hiba lenne. Mivel azonban jelenleg nem igazán együttműködő, ezért a háta mögött kell cselhez folyamodnom, anélkül, hogy tudná. azon vagyok, hogy megmentsem a kapcsolatunkat, nem hiszem, hogy ez elítélendő lenne.
2009. nov. 5. 11:20
 13/41 anonim ***** válasza:
11:17es voltam. Hozzáfűzés: szóval kitapasztaltam és azóta nagyon nagyon jó köztünk a szex,teljes összehangba vagyunk! Persze néhány kudarcélmény elkeserítheti. Neki még nem volt más barátnője csak te, hogy így nem megy neki? Gondolom g-pontos orgazust ujjal elérni még csak meg se próbált...
2009. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
5 hónapja vagyunk együtt és azt belátom, hogy kicsit eltoltuk az elején, mivel hamar szexre került a sor és nem ismerte meg a testem pettingek során. Ő még szűz volt, én már nem. Én könnyen tanulok és volt azért már tapasztalatom is, neki meg fogalma sincs semmiről. Ezt a hátrányt kell ledolgozni. Tanítom én, meg irányom is, de így sem megy. A piával történő feszültségoldás elől meg elzárkózik. Így próbáltam zene + füstölő + gyertyák + masszázs + szavakkal nyugtatás...Mint halottnak a csók...Nem tudok rá nyugtatólag hatni semmivel.
2009. nov. 5. 11:26
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Járt már a barátod orvosnál a merevedési gondjai miatt? elsőzör ki kell zárni, hogy testi baja van, utána meg együtt fel kell keresni egy szexuálpszichológust. A megjátszást nem lehet a végtelenségig csinálni, a másik meg az, hogy tapasztaltabb pasi úgyis rájön, ha színleled és akkor elásod magad nála.
2009. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Megvan a g-pontom és izgatni kell a csikló mellet az orgazmushoz. Viszont önmagában nem ér semmit, nincs hüvelyi orgazmusom.
2009. nov. 5. 11:27
 17/41 anonim ***** válasza:
11:17 voltam,figyelj ah érzelmileg nagyon szereted, egy két próbát megér, hogy színleld az orgazmust,hátha attól megjön az önbizalma.Kezdj el nagyon mocorogni, meg sóhajtozni, amikor benned van majd hirtelen nagyon öleld át, fúrd a vállába a fejed. Lehet hogy tényleg jót tesz neki. De hosszú távon ha így nem megy, tényleg mennyetek el szexuálpszichológushoz, ő biztos tud majd segíteni.
2009. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Ő tapasztalatlan pasi, szal nem jönne rá. Nem mindig veszi észre, hogy elmentem-e vagy sem. Van, hogy rákérdez, sikerült-e...Ezért gondoltam, hátha egy kis színjáték segítene visszaadni az önbizalmát.
2009. nov. 5. 11:29
 19/41 anonim ***** válasza:

Ha jó lenne a kommunikáció, akkor tudná, hogy nyaljon.

De ha télleg elmondtad neki, akkor meg nem is érdekli.

2009. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

"Megvan a g-pontom és izgatni kell a csikló mellet az orgazmushoz. Viszont önmagában nem ér semmit, nincs hüvelyi orgazmusom." --De akokr valójában csikló orgazmusod van és nem hüvelyi,nem?

Nem lehet hogy nem elég kitartó, vagy már te is eleve úgy álssz hozzá, hogy kudarcra van a dolog ítélve?

2009. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!