Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan színleljem hitelesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan színleljem hitelesen az orgazmust? A kapcsolatunkba kerülhet, ha így megy tovább, ahogy most van.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy súlyos problémáink vannak szexuális téren. Képes vagyok az orgazmusra, de mivel merevedési problémákkal küzd a párom, így nem tudok elélvezni, ő igen. Emiatt nagyon maga alatt van. Azt mondja sikerélményre van szüksége és akkor minden helyrejön. Attól fél, hogy összemegy vagy hamarabb elélvez mint én. Annyira retteg már, hogy meg is történik. Arra gondoltam, ha néhányszor színlelnék (már ha nem megy valóban), akkor sikerként könyvelhetné el a teljesítményét és talán végre élvezhetnénk egymást. Tudom, ennek kellett volna a legutolsó megoldásnak lennie, de egyszerűen már nem tudok mit kitalálni... Próbáltam újdonságokat bevezetni, késleltetős gumit használni, minden lehetséges módon felizgatni, elszorítás, megállás, mind semmit nem ér...
2009. nov. 5. 10:36
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

ha annyira szinlelni akarsz akkor olyankor kezd amikor érzed h el fog menni.ha óvatosan összehúzod a hüvelyed és nyögsz az majdnem ugyanaz.

mert ha előtte volt vele orgazmusod akkor észreveszi majd h tényleg elélveztél e vagy sem.

ezért mondom h szex közben húzd kicsit össze hüvelyed.

de szerintem ki kéne próbálnotok új dolgokat is:D


lehet h csak a szokások miatt van ez.

tegyük fel egy szexis miniszoknya megy combfixel,egy kis zenés táncika, gyertyák,, mazzsázsolaj csodákat tud tenni:D

Minél jobban elnyújtjátok az előjátékot annál nagobb lesz a siker:D

De ha megakarod lepni valaim "nyalánksággal" ne tudasd vele előtte hanem meglepetésszerűen cselekedj:D

2009. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!