Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan színleljem hitelesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan színleljem hitelesen az orgazmust? A kapcsolatunkba kerülhet, ha így megy tovább, ahogy most van.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy súlyos problémáink vannak szexuális téren. Képes vagyok az orgazmusra, de mivel merevedési problémákkal küzd a párom, így nem tudok elélvezni, ő igen. Emiatt nagyon maga alatt van. Azt mondja sikerélményre van szüksége és akkor minden helyrejön. Attól fél, hogy összemegy vagy hamarabb elélvez mint én. Annyira retteg már, hogy meg is történik. Arra gondoltam, ha néhányszor színlelnék (már ha nem megy valóban), akkor sikerként könyvelhetné el a teljesítményét és talán végre élvezhetnénk egymást. Tudom, ennek kellett volna a legutolsó megoldásnak lennie, de egyszerűen már nem tudok mit kitalálni... Próbáltam újdonságokat bevezetni, késleltetős gumit használni, minden lehetséges módon felizgatni, elszorítás, megállás, mind semmit nem ér...
2009. nov. 5. 10:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
23%
Hja, és ha mindent megbeszélnétek, akkor nem kérdeznél itt, hogy, hogy kamukázd az orgazmusod...
2009. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
15%
A puhap.öcsü barátod menjen orvoshoz; színlelni meg eléggé egyszerű. nyögjél, suttogd a fülébe hogy mindjárt elélvezzel, a hüvelyizmaidat pedig mozgasd meg egy kicsit, habár jobban járnál ha találnál egy keményf.aszú macsót
2009. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok. Szóval szerintem megér egy próbát, most már én is ezen a véleményen vagyok. DE! mellesleg 5 hónap baromi kevés idő, hogy megismerjétek egymás testét. Mi lenne, ha midnent előlről kezdenétek, mintha eddig nem történt volna semmi? Először csak sétálgattok, együttvagytok, csókolózgattok. Szerintem ezt te rontottad el nagy részben. Az első szexuális együttlét kihat a későbbiekre,persze hogy görcsöl! Ne legyél vele türelmetlen,ez nagyon fontos.
2009. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Egész biztos, hogy lelki okokból fakadnak a problémák. A kezdetektől fogva problémák vannak. Már a petting során is problémákkal küzdött (orgazmus problémák). Mintha zavarban lenne előttem vagy nem is tudom. Nem elég nyitott szexuális téren. Nekem is rossz, hogy még egyoldalúan kielégíteni sem igazán megy. Annyira jó érzés látni, ha (el)élvezi, amit csinálok, de hiányzik ez az öröm, ez a sikerélmény, mivel nem igazán tud elmenni se kézzel, se orállal. Ez a dolog engem is frusztrál. Tudom, hogy nem vagyok béna, jól csinálom, csak vhogy ő más...

Amúgy hanggal mindig tudtára adom, ha élvezem.

2009. nov. 5. 11:35
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
A hülye válaszolók kíméljék már meg szegényt,van elég baja nélkületek is. 11:17es voltam megint. Remélem segíthettem eddig.
2009. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
"5 hónapja vagyunk együtt és azt belátom, hogy kicsit eltoltuk az elején, mivel hamar szexre került a sor és nem ismerte meg a testem pettingek során. Ő még szűz volt, én már nem. Én könnyen tanulok és volt azért már tapasztalatom is, neki meg fogalma sincs semmiről. Ezt a hátrányt kell ledolgozni" Kezdjétek előlről!!! Midnent!!! Mintha nem is történt volna semmi,úgy!
2009. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

A technika itt a baj.

Érdekes, amikor a párommal előszőr együtt voltam 1 hét után, aztsetom hányszor mentem el :D

Valaki jó az ágyba, valaki nem.

Ha meg elmondta a csávónak mit hogy szeret, gyenge a felfogása, akkor meg teljesítésbe mit vár?

2009. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
"5 hónapja vagyunk együtt és azt belátom, hogy kicsit eltoltuk az elején, mivel hamar szexre került a sor és nem ismerte meg a testem pettingek során. Ő még szűz volt, én már nem. Én könnyen tanulok és volt azért már tapasztalatom is, neki meg fogalma sincs semmiről. Ezt a hátrányt kell ledolgozni" Kezdjétek előlről!!! Midnent!!! Mintha nem is történt volna semmi,úgy! Te is tudod mi a hiba,csak tőlünk vársz megerősítést. Miért vagy ilyne türelmetlen??
2009. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Csiklóorgazmusaim vannak. Az a helyzet, hogy csak kézzel vagy csak szájjal ingerelve a csiklót nem tudok elmenni. Mellé kell ingerelni a g-pontot is, csak úgy megy. Önmagában csak g-pont ingerléssel sem tudok elmenni, szal nincs hüvelyi orgazmusom. A kettőt együtt kell ingerelni, csak akkor van esély orgazmusra. Ehhez pedig nem más kell, mint egy jó kemény farok, kellő kitartás, megfelelő ritmus.
2009. nov. 5. 11:37
 30/41 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy nem a szexuális kapcsolatban kell keresni a hibát, hanem az érzelmiben. Lehet hogy érzelmileg nem tud megbízni még benned, így nem tudja neked átadni magát.
2009. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!