Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan színleljem hitelesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan színleljem hitelesen az orgazmust? A kapcsolatunkba kerülhet, ha így megy tovább, ahogy most van.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy súlyos problémáink vannak szexuális téren. Képes vagyok az orgazmusra, de mivel merevedési problémákkal küzd a párom, így nem tudok elélvezni, ő igen. Emiatt nagyon maga alatt van. Azt mondja sikerélményre van szüksége és akkor minden helyrejön. Attól fél, hogy összemegy vagy hamarabb elélvez mint én. Annyira retteg már, hogy meg is történik. Arra gondoltam, ha néhányszor színlelnék (már ha nem megy valóban), akkor sikerként könyvelhetné el a teljesítményét és talán végre élvezhetnénk egymást. Tudom, ennek kellett volna a legutolsó megoldásnak lennie, de egyszerűen már nem tudok mit kitalálni... Próbáltam újdonságokat bevezetni, késleltetős gumit használni, minden lehetséges módon felizgatni, elszorítás, megállás, mind semmit nem ér...
2009. nov. 5. 10:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Had ne sajnáljam már pls, ha azon jár az esze, hogy játssza meg :/.

Az jobb ha a köv. nője mondja meg neki, hogy szarcsi vagy?

2009. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Hali!Nos mindenek előtt az a véleményem hogy ne színleld az orgazmusod,mert a későbbiekben még rosszabb szinten lehettek.Talán ha a párod merevedési gondjait lehetne lassacskán orvosolni, akkor még beindulhatna a dolog.Gondolok itt arra hogy merevedési gondok lehetnek a stresszes életviteltől,keringési zavartól. stb..Nos ha ezek lennének a gondok akkor ezt kell megoldani, és nem mint faltörő kos láncszerűen kudarcot vallani.Szerintem a többszöri szex nem a megoldás,hanem a hiba gyökerénél kell kezelni a bajt. Lelki és stressz gondokat(itt nem a szex kérdésre vonatkoztatva,hanem a kiváltó okra gondolok, Pl.melóhelyi,családi stb.)segíts neki feldolgozni,megbeszélni,legyen meg a nyugodt otthoni környezet.Ha keringési esetleg a gond,mindenképpen megéri a doki, mert lehet hogy egy jó gyógyszer és műkszik minden. Szóval szerintem ne tedd szinleléssel mélyebb szintre az együttlétet. Ja és az orális együttlétnél igen is lehet közölni hogy "ott méég, igen, kicsit feljebb,igen stb. mert a másik fél honnan tudná hogy te épp mit érzel ha csend van???
2009. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Az előző párkapcsolatomban 4 hónapig csak petting volt. Utána került sor az 1. aktusra (ő vette el e szüzességem). Vele nem is volt semmi probléma. Hozzáteszem, a fiú már tapasztalt volt.

A mostani páromnál meg döbbenten szembesültem vele, hogy elméletben sincs fogalma semmiről, hogy is működik egy női test és lélek (nem volt előttem párkapcsolata)...Ezért elkezdtem oktatgatni elméletben és gyakorlatban is.

2009. nov. 5. 11:43
 34/41 anonim ***** válasza:
Jó ez igaz, de nem az a baj, hogy nem tudja hogy szar az ágyban. Külömben is nem mindenki szület casanovának, csak az a baj, hogy a kérdező türelmetlen. TÜRELMETLEN! valakihez több idő kell. Én a helyetekben most jó ideig szüneteltetném a szexet, és az intimitásban is előlről haladnék, sokat beszélgetnék, a barátságunkat erősíteném. Egy kapcsolatban se a szex a minden, ha érzelmileg nem tudsz feloldódni a szex is rossz lesz.
2009. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is kudarcélménynek fogja fel, nem hiszem hogy a férfiasságát legyezgetné hogy egy nő oktatja... Kezd előplről az egészet!!! Sokáig legyen petting meg minden,beszélgessetek, kezdjétek az ismerkedést újból. Mást nem tudok javasolni.
2009. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Azt mondja egyértelműen a szexből fakadnak a problémák. Amiatt vannak merevedési zavarai. Pontosabban a félelmei miatt, hogy biztos nem lesz jó nekem. Nincs oka min depizni, van szerető családja, munkája, párkapcsolata. Nekem csak a párkapcsolat adódott meg, nekem nagyobb okom volna depizni. Képtelen elengedni magát és csak az érzésekre, ingerekre figyelni. Helyette hagyja bekúszni a gondolataiba, hogy "biztos hamarabb elmegyek megint", "biztos összemegyek", "biztos nem jó neki"...
2009. nov. 5. 11:49
 37/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok néma, sosem voltam az. Sehol sem tartanánk, ha nem próbáltam volna meg megtanítani, hogyan működik a testem. Magától nem jött volna rá, ha néma kacsaként várom, hogy orgazmushoz juttasson. Mint mondtam, elméleti hiányosságai miatt sem lett volna egyszerű.
2009. nov. 5. 11:51
 38/41 anonim ***** válasza:

Sz.tem irány doki.

Mert 5 hónap azért annyira nem is kis idő, hogy ilyen hátha nem lesz jó neked kifogásokat gyárt.

2009. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
mindig te kezdemenyezel? ha igen akkor hagyd abba. csak siman fekudjetek az agyban mondjuk meztelenul, es olelgessetek,csokolgassatok egymast. hagyd hogy o kezdemenyezzen. majd egyszercsak normalis merevedese lesz,visszajon az onbizalma stb. es utana teged is rendesen megrak, velem ugyan ez volt. es ez teljesen bejott.
2009. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Legtöbbször én kezdeményezek. Egyszer véletlenül úgy alakult, hogy belemásztam egy kis szerepjátékba. Szigorú doktor néni voltam. Kíméletlenül "megerőszakoltam". Na ez a szerepjátékosdi (én kezdeményezzek) nagyon megtetszett neki. Azt mondja, talán ez segíthet.Ennek ellenére nekem is jól esne a kényeztetés. Nem akarok mindig én kezdeményezni és letámadni. Hiányzik az előjáték, nem jó ez a durr bele a közepébe. Néha jó, de nem mindig így kezdeni.
2009. nov. 5. 15:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!