Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most készülök összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most készülök összeköltözni a párommal, és kicsit félek. Mi lesz, ha véres lesz a lepedő mikor "női bajom" van? Elsülyednék szégyenemben mit tegyek, hogy ne történjen "baleset"?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 19:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha összeköltöztök, ez már nem fog kínos lenni, úgy fog szeretni, ahogy vagy, és minden egyébdologgal, ami veled jár (és remélhetőleg eddig is úgy szeretett).
2013. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ugyan egyedül aludni, de ha szeretsz valakit, hiányzik a közelsége, illata, az, hogy átölel, hozzád bújik. Vagy te hozzá.


Felmerül a kérdés: szerelmes vagy?

Bizos? Ebbe az emberbe? Tuti, hogy nektek össze kell költözni?


Kérdésre: aki ennyire emberi dolgon tud parázni, annak vannak fejben bajai. Felszínes gondolkodás a minimum, ami ebből kitűnik.

Ritkán van baleset. De ha mégis, reggel gyorsan kimosod a lepedőt, és kész.

2013. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Most nagyon nagylánynak, és függetlennek képzeled magad, hogy gúnyosan beírod, "szerencsére mit tudunk egymás nélkül is aludni".


Igen erre mindenki képes. Más kérdés, hogy sok párkapcsolat nem a szexre épül, hanem a szerelemre, később szeretetre. Szeretnek együtt aludni a párok! Ti vagy nem vagytok szerelmesek, vagy túl fiatal vagy ehhez.

2013. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nőjj fel!


Nem csak szexkor lehet együtt aludni.

Nem szeret kevésbé az olyan napjaimon sem a párom.

Ha már együtt éltek nem nagyon kellene olyan dolognak lenni, ami miatt szégyenkezel előtte.


Velem még soha nem történt ilyen "baleset", pedig lassan 30 vagyok.

2013. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
miért kéne valakinek külön aludnia akkor, ha meg van havi? ha valakit szeretek, akkor minél több időt szeretnék vele tölteni, és nem csak a szex kedvéért
2013. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

My WTF-meter has just exploded...

Bakker, ti nem szeretitek egymást, csak összeálltatok, mint a lovak a kánikulában!

2013. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Lina93 ***** válasza:
100%

"Kérdezem én, mi a francnak aludnánk együtt összeköltözés előtt amikor ilyen napokon nem tudunk szexelni?"


Szereted te a párod egyáltalán?

Képzeld mi akkor is együtt alszunk, ha éppen bajom van és nem én erőszakoskodom, hogy márpedig velem alszol akkor is...

Tudod... akik szerelmesek, szeretik egymást, azok együtt akarnak aludni akkor is, amikor nincs szex.


Nem kell nektek még összeköltözni, ha ilyen dolgokon fennakadsz, hogy véres lesz a lepedő... mi van akkor? Én is jártam úgy, pedig nem élek együtt a párommal, mégsem akadt ki, én égtem kicsit, meg próbáltam mielőbb kimosni, de még ő nyugtatott, hogy nehogy kiakadjak már ezen.


Hogyan fogsz elmenni WC-re, ha otthon van? Hogy fogtok mosni?

El kéne gondolkodni mindenen, mielőtt a fejetekbe veszitek az összeköltözést ilyen hozzáállással.

2013. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!