Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tipikus menősráccal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tipikus menősráccal nem éri meg kezdeni ugye?

Figyelt kérdés

megismerkedtem egy sráccal, akin látszik hogy nagyon sok nőt megkaphat, és meg is kap, sokat bulizik, iszik, csajozik stb... jó teste van, amikor lehet félmeztelenkedik, és ez pl szerintem nagyon gáz.

de beszélünk fészen és rengeteg közös van bennünk, ugyanolyan sorozatokat nézünk, könyveket olvasunk, minden nap tök sokat beszélünk. nem is találkoztam még olyan emberrel, akivel ennyi sok közös lenne bennünk.

találkozni szeretne, de nem tudom elmenjek-e. szerintetek? az életvitelünk nagyon nem ugyanaz, én nem gyakran iszok, meg bulizok...


2013. szept. 20. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hagyd hadd használjon ki. Megérdemled.
2013. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
miért is? mert beszélgetek vele? azt se szabad?
2013. szept. 20. 19:46
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Addig beszélgetsz amíg lebeszéli rólad a bugyidat és már muszáj lesz elmenned.
2013. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg sok bennetek a közös, vagy csak visszamondja amit te mondasz, vagy amit az adatlapodon olvasott?
2013. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

de miért nem lehet normálisan válaszolni? akkor írjátok azt, hogy szerintetek ne találkozzam vele vagy valami...

az ilyen menősrácoknál csak egy rosszabb van, aki elkeseredésében mást sem csinál, csak szid mindenkit egy névtelen oldalon :)

2013. szept. 20. 19:49
 6/17 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem éri meg. Randiztam egy ilyen sráccal, tipikus nagyszájú, bulizós, sok közös volt bennünk, de mégis olyanok voltunk, mint tűz és víz.
2013. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hát általában ő hozza fel, és én mondom hogy ezt én is olvastam meg szeretem... persze ezt lehet hogy látja a lájkjaimból, de ha idézek vagy valami akkor is tudja miről van szó.

meg nem hiszem, hogy annyira érdeke lenne tetszeni nekem, mert nálam sokkal szebb csajokat is megkaphat :D szóval akkor inkább már velük csinálná ezt :D

2013. szept. 20. 19:51
 8/17 A kérdező kommentje:
6. végre valaki a kérdésre válaszolt, köszi :)
2013. szept. 20. 19:51
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
A jobb nők sincsenek mindig kéznél.
2013. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát de mondom, hogy nem csak mondja, hanem tényleg :D
2013. szept. 20. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!