Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tipikus menősráccal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tipikus menősráccal nem éri meg kezdeni ugye?

Figyelt kérdés

megismerkedtem egy sráccal, akin látszik hogy nagyon sok nőt megkaphat, és meg is kap, sokat bulizik, iszik, csajozik stb... jó teste van, amikor lehet félmeztelenkedik, és ez pl szerintem nagyon gáz.

de beszélünk fészen és rengeteg közös van bennünk, ugyanolyan sorozatokat nézünk, könyveket olvasunk, minden nap tök sokat beszélünk. nem is találkoztam még olyan emberrel, akivel ennyi sok közös lenne bennünk.

találkozni szeretne, de nem tudom elmenjek-e. szerintetek? az életvitelünk nagyon nem ugyanaz, én nem gyakran iszok, meg bulizok...


2013. szept. 20. 19:44
1 2
 11/17 ameoland ***** válasza:
69%

az se kevésbé szánalmas,hogy vissza akarsz hallani egy adott választ,ami megerősít majd ha valami balul sül el és mehetsz máshoz panaszt emelni,hogy őket okold. ez, a legnagyobb félremagyarázása az életnek.gondolkozz és a te életed döntéseid megfelelő mérlegelés után te hozd meg. undorító mást okolni az általa jónak gondolt tanácsnak a bal sikeréért.



de egyébként.. én is ilyen srác vagyok akit imádnak a csajok,csak nem bulizok,cigizek,iszok.

2013. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
már miért okolnék másokat? csak megkérdeztem valamit... szerinted ha most itt mindenki azt írta volna, hogy menj el, elmentem volna és átvert volna akkor mivel lesz nekem abból jobb, hogy ideírhatom, hogy hülyék voltatok? csak feltettem egy kérdést -.-
2013. szept. 20. 19:55
 13/17 ameoland ***** válasza:
csak annyit mondanék erre,hogy nem te lennél az első.
2013. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de hát ahhoz hogy leolthassak másokat nem kell kérdést feltennem, elég ha válaszolok, ahogy a fenti példa is mutatja :)
2013. szept. 20. 19:57
 15/17 anonim ***** válasza:

Én elmennék a helyedben, bár én még sosem voltam szerelmes, szerintem képtelen vagyok rá, szóval a kis szívemet nem félteném :D

Viszont ha te olyan típus vagy, aki könnyen szerelmes tud lenni, akkor nagyon vigyázz a sráccal, mert ebből nagy koppanás lehet.

Szerintem meg kell adni neki az esélyt, a külső miatt nem szabad elítélni senkit. Ki tudja mi van igazából a felszín alatt. ;)

23N

2013. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

köszi a normális választ :) hát még én sem voltam soha szerelmes, úgyhogy nem vagyok nagy veszélyben :D

igazából az életvitele zavar a leginkább. de ha meg emiatt nem találkoznék vele, az meg pont olyan lenne mintha amiatt nem találkoznék vele, mert mondjuk otthonülős...

2013. szept. 20. 20:09
 17/17 anonim válasza:
23 vagy és nem voltál még szerelmes? :o én már 3 évesen is 3 évig voltam szerelmes belé aztán másik suliba mentünk és elmúlt
2014. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!