Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány hónap "együtt járás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap "együtt járás" után számít komolynak egy kapcsolat? Főleg szülők, nagyszülők véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
Mamám azt mondta, csak akkor szeretné megismerni a barátomat, ha már komoly a kapcsolatunk. Szerintem már az, szerinte még nem. Már fél éve szinte "együtt lakunk".
2009. nov. 5. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat komolyságát nem anyira az idővel szokták mérni. Ha a szándék, a másikért való felelősséágvállalás nem komoly, sohasem válik egy kapcsolat komollyá. Még az együttlakástól sem lesz az. Ha van elképzelésetek a közös jövőről, van bennetek felelősségérzet a másik iránt, a szeretet és tisztelet kölcsönös, a kapcsolat komolynak mondható.
2009. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre elég nehéz időpontot mondani.Ha csak szexeltek együtt,az nem komoly kapcsolat még évek múlva sem.Ha viszont ismeritek egymás gondolkodását,ízlését,mit szeret,mit nem a másik,és szeretitek egymást,el tudjátok együtt képzelni az életet,akkor már nevezheted komoly kapcsolatnak rövidebb idő alatt is.Nem írod,hány évesek vagytok,de a fiatalok ma nagyon halamr komolynak hisznek egy kapcsoltot,mert jó együtt az ágyban,jól tudnak együtt szórakozni,de ha összeköltöznek,nagyon hamar kiderül,hogy nem megy.

A fél év nem sok még,de ezt csak akkor lehetne kijelenteni,ha ismernélek mindkettőtöket.

2009. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem fél év után már simán mondható komolynak.
2009. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymás jó-rossz szokásait, szeretjük egymást, jókat beszélgetünk, ha van ideje hétvégén akkor kirándulunk, mozizunk vagy valami közös dolgot csinálunk. Nem csak a szexről szól az egész. Én 20 vagyok, ő 27.
2009. nov. 5. 18:30
 5/7 A kérdező kommentje:
És szeretnénk 1,5-2 év múlva eljegyzést. Együtt képzeljük el az életünket, a családom és az övé is sokszor csinálnak közös programokat. Csak a nagyszüleim ennyire "maradiak".
2009. nov. 5. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én ezt komoly kapcsolatnak mondanám mamádat nem értem :D sztem maradi
2009. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha már dolgoznék, rendesen össze is költözhetnénk.
2009. nov. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!