Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladjam már vagy van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam már vagy van értelme tennem akármit is?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szakítottunk most másodjára mert megbántottam. Pár napig nem beszéltünk, aztán ma áthívott magához, azt hittem békülni akar, de mint kiderült: szeret és hiányzom neki, de már nem tud megbízni bennem és nem tud még egy esélyt adni... :S

Van értelme próbálkoznom tovább, vagy hagyjam a dolgot? Vagy mit mondjak neki?

(megbántás alatt: először csúnyát mondtam neki, majd másodjára kiabáltam vele..."mindössze" ennyi)


2009. nov. 5. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

LOL. És ezért nem tud megbízni benned? :D


jobb ha hagyod, mi lesz ha egy rossz napodon megint meg merészeled emelni a hangod? ne légy papucs ecsém.

2009. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szerintem van még esélyed nálunk is dettó ugyanez volt és most újra járunk

találkozgass vele mint barát aztán majd újra összefogtok jönni sztem ha tényleg szeret

2009. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de mennyi ideig tart ez vagy miiii?:S annyira szar :S
2009. nov. 5. 18:33
 4/17 anonim ***** válasza:

tudom h nagyon szar:S

mi 3-4 hét alatt jöttünk össze újra

2009. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom...teljesen tanácstalan vagyok, és nem vagyok képes elhinni h nem tud egy 3. esélyt adni, pedig már bizonyítottam neki egy pár dologban :S
2009. nov. 5. 18:42
 6/17 anonim ***** válasza:
fog adni hidd el adj neki 1 kis időt
2009. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fog adni hidd el, adj neki 1 kis időt
2009. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
bocs vmiért 2-szer küldte el :S
2009. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is elküldeném a barátomat, ha kiabálna velem. Szerintem először tanulj meg viselkedni egy lánnyal, a barátnőddel... a kiabálás eleve kizárva, később mi lesz, meg is ütöd? :S Én megértem a csajt.
2009. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mondjuk kiabálni tényleg nemkellett volna azúgy necces, de bizonyítsd be neki h megváltoztál
2009. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!