Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladjam már vagy van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam már vagy van értelme tennem akármit is?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szakítottunk most másodjára mert megbántottam. Pár napig nem beszéltünk, aztán ma áthívott magához, azt hittem békülni akar, de mint kiderült: szeret és hiányzom neki, de már nem tud megbízni bennem és nem tud még egy esélyt adni... :S

Van értelme próbálkoznom tovább, vagy hagyjam a dolgot? Vagy mit mondjak neki?

(megbántás alatt: először csúnyát mondtam neki, majd másodjára kiabáltam vele..."mindössze" ennyi)


2009. nov. 5. 18:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
akkor ez azt jelenti h ő akármikor kiabálhat velem de én nem vele? :D:D
2009. nov. 5. 18:57
 12/17 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóra halgass, kedves kérdező, ne a többire! Ne legyél már papucs! És ha egy kicsit megemeled a hangod akkor mivan???????? Hm???? Leesik a haj a fejéről vagy letörik a körme? Főleg, hogy most mondod, hogy ő viszont nem válogatja meg a hangnemét veled szemben, ezt úgy hívják hogy papucs! Ő bármit csinálhat, te meg semmit, mert jön a hiszti meg az érzelmi zsarolás. Amit most csinál veled az is csak az. Mondjuk én hagynám az egész csajt a fenébe, komolyodjon egy kicsit még, de ha szereted (vagy azt hiszed, hogy szereted - van különbség), akkor mondd meg neki, hogy változtasson akkor ő is. Bocs, de ez a részéről nagyon röhejes, gagyi szöveg, hogy azért mert kiabáltál meg mondtál valami csúnyát és ezért nem tud benned megbízni? LOL! Hány éves a csaj, 13? Kb. arra az életkorra jellemző ez.

És ne alázkodj meg, annál jobban el fog magától lökni, minél inkább kinyalod a seggét.

22/f

2009. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

úgy érzem igazad van :S ma megfogadtam h többet nem keresem... az elmúlt pár napban állandóan ő írogatott nekem :S és mégsem akarja h újra együtt legyünk... nevetségesnek tartja mindenki és emelett azt hiszi h neki van igaza :S és nem akar megint csalódni...

17éves de tényleg olyan mint egy rossz gyerek :S

2009. nov. 7. 21:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Jajj, hát van ilyen... Én is kicsit rossz szemmel néztem, hogy más fiúkat ölelget, de nem ám olyan kis szelíden, és akkor elsírta magát, hogy miért tartom k*rvának! Mondom nem tartalak, de nem jó érzés. Micsoda önző vagyok. Néztem érdekesen.
2009. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
az igen... :S nem értem az embereket sokszor.. :(
2009. nov. 7. 22:16
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha találkoznál más lányokkal? Az nagyon ki tudja belőlük hozni a féltékeny énüket!

De viccet félre, csinálj bármit, csak ne pitizz! kérj bocsánatot, EGYSZER (gondolom már megtörtént)! És kész. Ne többször. Meg mondd meg neki egy az egybe mit akarsz tőle. De ezt is ha ehet ne túl sok érzelemmel, mondhatni, büszkén! Ezt a büszkén szót nem azért írom le, mert lenézem a nőket, dehogy is, a nőket tisztelni kell, csak néha nehéz velük bánni, és olyankor a bocsánatkérés nem segít. Ha maguknak nem is vallják be, a letöbbjének határozott ember kell, és ha egy kapcsolatban hagyod magad alárendelni, bocsánatot kérsz többször mindenért, akkor minden vagy, csak nem határozott. Próbáld meg felé azt mutatni: szívesen lennél vele, de ha nem, hát nem, mész tovább, találsz jobbat is ha akarsz; tiszteled őt de a nyafogást nem díjazod. Tudom, ezeket nehéz érzelmek nélkül kifejezni neki, de muszály. És a legroszabb az egészben, hogy várni, a várakozás öli meg az embert, de ezt is muszály, méghozzá higgadtan, különben ismét nullának tart, egy kapkodó ideges férfi ismét minden, csak nem határozott.

Ezeket nem azért írtam le, mert csajozógép vagyok, pont ellenkezőleg, én így tettem tönkre a saját kapcsolatomat, azt hittem minél jobban nyalok, annál jobban díjjazza, hát pont az ellenkezőjét értem el vele. Ráadásul ahogy leírtad, az én bnöm kb. ugyanilyen stíulsú volt. Onnantól jöttem rá, szerencsére, hogy ezt így nem lehet, de ennek ára volt, az akkori kapcsolatom. Neked nem kell ugyanebbe a hibába beleesned.

2009. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
húú nagyon szépen köszönöm a válaszod... én már kértem bocsánatot, mindent elmondtam neki, és most megfogadtam, hogy nem fogok keresni..nem leszek se msn-en se sehol és biztos az lesz mint a múltkor volt, hogy pár nap múlva meg fog keresni... ha meg nem, akkor egyértelmű..tovább kell lépnem :)
2009. nov. 8. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!