Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem állandóan a fejemhez vágja, hogy megcsaltam. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A barátom 2x kezet emelt rám részegen, mert az alkohol kihozza a legrosszabb énét, megbocsátottam, aztán hullámvölgybe volt a kapcsolatunk és én csókolóztam egy másik pasival,ő is megbocsátott. Ennek lassan egy éve, de folyamatosan a fejemhez vágja. Mit mondjak neki? Ha feljön a téma, megnémulok és nem tudom magamat megvédeni. Szerintem nem fair, hogy állandóan felhozza, akkor mért nem hagyott el, ha nem tud rajta túllépni? Azt ossa, hogy az a legnagyobb bűn amit csak el lehet követni, az persze semmi, hogy ő megtépett meg megszorongatott. 4 éve vagyunk együtt
2013. szept. 23. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor szenvedj tovább, nagyon úgy tűnik, hogy nem veszed észre, amit a kívülállók igen:olyannal vagy együtt, aki ha kezet emelt rád, és te megbocsátottad, akkor vissza fog élni ezzel a helyzettel, amíg csak együtt vagytok.

Pszichológus találna rá szakszót, hogy miért nyűglődsz egy méltatlan kapcsolatban. Ő pedig kellően élvezi, hogy van egy áldozat, aki történetesen a menyasszonya.

Minek akar elvenni téged, ha nem tud túllépni a sérelmein?

2013. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
nos egyetértek is értek és nem is értek eggyet azokkal akik azt írták hogy menjetek szét.. én szemembe egy férfi ha megut egy not akkor az már nem férfi... de volt már eset hogy egy férfi megutott tobszor is egy not (józanul) és még mindig eggyut élnek... ha a képedbe vágja miért nem vágsz vissza? pl te meg tobbszor megtéptél... tudom nem ez a helyes hogy visszavágsz de ha ennyire hozzád vágja a dolgokat akkor miért nem szakítasz vele? egy csók nem olyan nagy bun mint megverni egy not SZERINTEM! lehet lepontozni nem igazán érdekel...
2013. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

2szer olyat tett, amit nem lehet megbocsájtani, te meg egyszer egy olyat ami ennek a következménye. Hagyd ott (ha mered, de gondolom nem mered, mert megtetted volna már).

Szerintem lelkiismeret furdalása van vagy a verés miatt, vagy ő csalt. Mert azok szoktak a legféltékenyebbek lenni akik szintén csinálják.

2013. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben szénnéaláznám, majd kidobnám. Semmi értelme az ilyen kapcsolatoknak, értsétek már meg, lányok!
2013. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A nőverés nem tanult tulajdonság, hanem a személységéből fakadó erőszak része. Pontosabban nem a nőt veri,

hanem a nála gyengébbet veri kvázi, szóval ez alapköve a személyiségének!

Változni NEM fog! Aki egyszer megvert egy nőt a nem fog erről leszokni, mert nem felvett szokás,mint mondjuk

a körömrágás. (arról se könnyű leszokni ugye) Sőt, ahogy újra, és újra megbocsájtasz, egyre rosszabb lesz,

mert kvázi: büntetlenül verhet. Az első pofon után meg kell vele szakitani a kapcsolatot, különben

agyonvert áldozatként végzed, csak idő kérdése!

2013. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
17%
Persze a nők nem is a bunkó pasikat szeretik...
2013. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!