Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete megütöttem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete megütöttem a barátnőmet egy veszekedés közben, azóta levegőnek néz. Mit tegyek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Nincs rá mentség, ezért nem is kezdek el magyarázkodni. Annyit mondok, hogy nagyon rossz napjaim voltak/vannak és még ő is rátett sok lapáttal, akkor telt be a pohár amikor olyanokkal vádoltak meg, hogy egy lánnyal láttak (pontosabban az unokatesómmal) ő meg egyből elhitte a pletykát és nekem állt. Én meg elnéztem neki amikor megtudtam, hogy kicsit részegen más pasi ölébe ült meg ilyenek. Ez pár éve volt, na mindegy. Szóval elkezdett velem veszekedni, felhozta a hibáimat stb én meg hátba vágtam. Nagyon meglepődött és elszaladt, azonnal bocsánatot kértem. Azóta egyszer jött vissza pár cuccáért és simán átmászik rajtam, leültem az ajtó elé, hogy ne menjen el és átlépett rajtam... beszélek neki és látom, hogy nem figyel rám de még csak rám se néz. Az üzeneteimre, hívásaimra nem reagál. Küldtem neki egy levelet amiben bocsánatot kértem és bontatlanul vissza küldte. Nyáron eljegyeztem és csak úgy az orrom elé dobta a gyűrűt. Nagyon sajnálom. Szeretném ha megbocsájtana vagy legalább meghallgatna mert nem akartam bántani. Esküszöm, hogy még egyszer nem fordulna elő. Nem fogom elengedni, szükségünk van egymásra.

23/F


2013. szept. 23. 21:17
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hát jó, de neked hogy esne ha megbocsátanád neki, hogy más fiúk ölében mászkál, szépeket mond nekik stb, ő meg rögtön az első pletykát elhiszi? Nem hiszem, hogy jól esne. De ezt nem hoztam fel veszekedés közben és nem is akarom.
2013. szept. 23. 21:52
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem kényszerítheted, hogy meghallgasson vagy hogy veled maradjon, de ha idáig fajult a kapcsolatotok, úgysem vesztettél sokat.
2013. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
4%

Eltűnt a vqlaszom, úgyhogy leírom mégegyszer, akwr ezerszer is!!

megérdemelte, ő meg más pasik ölében ugrált. 1-1. Kérdező, hagyjátok egymást, tanulj az esetből!24/l

2013. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
29%

"kicsit részegen más pasi ölébe ült meg ilyenek"


Édösapa, a hátam közepére nem kellene egy ilyen nőci. Az, hogy lekentél egy sallert azon meg nem lehet változtatni. Ez van most sajna. Ez ilyen világ.

Fogd fel úgy, kaptál lehetőséget, hogy különb lányt találj aki majd megfelelően értékel. Mert ahogy a szövegedből kiveszem csak időrablás az egész regény.

2013. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha évekkel ezelőtt más pasi ölében vonaglott és te ezt benyelted, akkor most már ne is vágd minden egyes alkalommal a fejéhez...elnézted neki!

Ő meg nem nézi el azt, hogy hátba verted! Ennyi! Lehet egy félrekefét elnézett volna, de ezt nem!


Vagy esetleg már amúgy is problémás volt a kapcsolat, csak nem tudott hogy kilépni belőle, de most jó indokot szolgáltattál arra, hogy váltson!

2013. szept. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Mi közöd Tőle ***** válasza:
0%

Ugyan már, gyökér vagy komám. Ha megütöd, akkor már legalább rendesen csináld. 1-2 hét múlva úgyis pincsi kutya módjára elkezd majd keresni, te meg elmondod neki szépen, hogy igenis megérdemelte, amit kapott. Egy pillanatig sem kellett volna győzködnöd, hogy ne menjen el, ne hagyjon ott. Most úgy elképzeltem magamban, mennyire szánalmasan festhettél, hogy beültél az ajtóba... :D


Egy idő után úgy is keresett volna és már most régen megint ékelgethetnéd. Jobb lenne a kapcsolatod, mint volt.


Jelen szakaszban már természetesen nem tudsz a dolgokon javítani, tehát keress mást és törődj bele abba, hogy súlyosan hibáztál. Örök igazság: a nőknek nem szabad meghunyászkodni, különben így jársz.

2013. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
27%
Nem volt jó húzás, hogy megütötted őt, de teljesen megértem. Rossz napod volt, mellette még a veszekedés. A hátára ütöttél. Gondolom nem olyan erősen. Én is ott hagytalak volna, de észre vehetné, hogy mennyire megbántad. Próbáltad kiengesztelni, de ő nem foglalkozott veled. Nekem fura, hogy egy ilyen miatt kiakadt, főleg úgy, hogy ő még bele is ült másnak az ölébe stb. Egy pár napig meg van sértődve az oké. De próbáltad engesztelni és levegőnek nézett. Hát szerintem legjobb lenne ha békén hagynád. Ha szeret úgy is abba fogja ezt hagyni és keresni fog valamilyen módon. Ha pedig nem akkor el kell engedned. Tudom könnyű mondani. Nekem sem menne könnyen ha el kellene engednem a barátomat, de ha nem foglalkozik veled és továbbra is így viselkedik akkor ez lesz a legjobb megoldás. Remélem ki fogtok békülni! :) sok sikert
2013. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. A kérdező 23 éves. Elhiszem, hogy nehéz napja volt. De, ha mondjuk 33 éves lenne, volna 2 gyereke, egy állás, ahol 10 órát dolgozik, és még utána este elkezdene rinyálni az asszony, mert belehülyült az aktuális gyermekáldásba, akkor mennyire lenne kimerült, rossz kedvű a kérdező? Ha mindenki ilyen apropóból hátba verné a barátnőjét/feleségét elég szomorú lenne a világ. Ráadásul, ha valaki egyből így vezeti le az agresszióját, az később is előfordulhat. Éppen ezért, akinek van egy kicsi esze is, az csak egyszer hagyja, hogy megüssék. A többit nem várja meg.
2013. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
kérdező, érdemben sikerült vmit csinálni?
2013. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Hát megint együtt vagyunk, és bármennyire hihetetlen, em bántottam és még csak a fejemben se fordult meg...
2013. dec. 10. 10:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!