Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan bírnátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan bírnátok ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel egy ideje találkozgatunk és a többi.

Szoktunk veszekedni,szerintem apróságokon.Nekem is vannak nehéz napjaim,és hirtelen a természetem sajnos.Ő ilyenkor komolyan vesz engem,és folytatja tovább.A másik eset,hogy nyugodtan kezeli a helyzetet,és később jön ki rajta.De napokig!Minden!Egyszerre!Ugyanazokat mondja,amiket én mondtam,és visszaadja a dolgokat.Mire jó ez?Mi értelme ennek?Én úgy vagyok vele,hogy megbeszéltük,és túl lépünk a vita forrásán.

Írok egy hülye példát:Ha én ezt csinálom,akkor ő is.Ha nem írok,akkor ő sem.



2013. szept. 24. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hosszútávon ez a tulajdonság nem túl kifizetődő, gondolom mindketten iszonyúan makacsok vagytok és nehezen köttök kompromisszumot. - ha ennek ellenére fontos neked, akkor lejjebb kell adnod a büszkeségedből és elnézőbbnek lenned, mert ez a későbbiekben komoly vitáknak és veszekedéseknek ad majd teret. A kérdés, hogy tudsz e változni a másikért, tovább mennék megéri e neked?
2013. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam igen,változtam.Alapban én nem is vagyok annyira makacs,mint ő.Ha rossz kedve is van alig lehet felvidítani,mert neki rossz a kedve,azzal jön.Van köztünk távolság,nem tudom,hogy nem-e lehet emiatt is.Mert mikor együtt vagyunk,akkor semmi baja.Ő olyan,hogy magában tart dolgokat,nem látom rajta,hogy mi hogyan esik neki.Így nehéz.
2013. szept. 24. 09:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Hosszútávon ez nem lesz nektek túl jó,csak ha mindketten engedtek.
2013. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én tudok engedni,volt már,hogy ő is engedett.Próbálok vele beszélni,de nem mindig érti,hogy mi a probléma.Szerinte én túl komplikálom.
2013. szept. 24. 11:20
 5/11 anonim ***** válasza:

tipikus férfi,nem érti a nőket

mióta vagytok együtt?

mekkora a távolság?

az meg teljesen érthető ha ott van akkor minden rendben

ezek a viták később nagyobbak lesznek

ahogy írták változtass ha neked fontos,de nem csak egy emberen múlik

2013. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lassan egy éve.

80km-re lakik tőlem.

Mikor találkozunk,és együtt vagyunk,akkor teljesen más,mintha nem is ő lenne.Akkor nem tulajdonít a dolgoknak nagy jelentőséget,és azt mondja,hogy ezt meg azt nem úgy gondolta telefonban vagy üzenetben.

Én szóvá szoktam tenni dolgokat,és ő vagy folytatja,vagy normális,és később jön ki rajta,amikor is ki kell találnom,hogy mi a baja.Szeretne változtatni,de úgy gondolom ezt nem csak mondani kell,tettekben kell bizonyítani.

2013. szept. 24. 15:31
 7/11 anonim ***** válasza:

egy éve vagytok együtt? ez komoly?

mert akkor te nem szereted,ha csak egy 'srácnak" nevezted és nem a párodnak.

na mindegy ez a te dolgod,ez csak egy észrevétel


ezek szerint amíg nincs ott addig csak telón meg sms-ben dumáltok?

ha igen akkor ez is lehet a probléma és hát a távolság sem kicsi és gondolom ő járkál hozzád


a kapcsolatoknál ugye mindkét félnek tennie kell hozzá valamit,hogy jó legyen,ha csak te változtatsz az nem elég

ha akkor nem hozza fel a problémát hanem csak később az valamilyen szinten érthető (egyik ismim is ilyen)

amikor kiakad akkor még a nagyon régi dolgok is az eszébe jutnak,ilyenkor csak az a célja hogy minél jobban megbántson

2013. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nem tudjátok ezeket megbeszélni akkor szerintem tudod mi lesz a vége,viták kellenek,mert ezek kovácsolják össze a párokat vagy épp eltaszítják
2013. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hány éves?

mert ha már "érett" akkor nem nagyon fog változni hiába mondja és ennyi idő után már azért kiismerhettétek volna egymást

2013. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom a páromnak nevezni,mert nem az.

Én is úgy gondolom,hogy a viták kovácsolnak össze két embert valamilyen szinten.Ő pedig úgy,hogy nem bírja a vitákat,és szerinte egy kapcsolatban abszolút nincsenek viták.

Én szoktam menni hozzá heti szinten.De volt már,hogy máshol találkoztunk,ez időtől függ.Még nem találkozunk telefonon vagy interneten tartjuk a kapcsolatot.Miért célja az,hogy minél jobban megbántson?Miért jó ez neki?

Egyébként 29 éves.

2013. szept. 24. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!