Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már beteges? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges? A barátom szerint igen.

Figyelt kérdés
Amiota vele vagyok,számomra ő a szorakozás. Mindig vele lennék. És számomra nem létezik,rajta kívül más. Ha más a közelébe megy,és lány azonal valami modszerel el rángatom onnan.Szerinte betegesen szeretem.
2013. szept. 25. 07:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az a baj, hogy ez nagyon hamar terhes tud lenni az ember számára.
2013. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De számomra csak ő léttezik. Ő a családom.: ( mióta ismerem. Mert az előtt intézetis voltam.: (
2013. szept. 25. 07:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Az odáig oké, hogy számodra csak ő létezik. Bár kicsit már ezen a ponton is gázos a dolog, de ez még belefér. A múltadat tekintve érthető a kötődésed, és az is, hogy senki más felé nem kötődsz még kicsit sem.

Az viszont nem normális, hogy te gyakorlatilag fogva tartod őt, elszakítod a társadalom többi részétől. Mert ezt csinálod.

Nem a szereteted beteges, hanem a féltékenységed és a birtoklási vágyad. Hosszabb távon rendkívül irritáló, ráadásul bizalmatlannak tűnik, ha még csak beszélni se engeded más nőnemű lénnyel. Ez úgy fog neki tűnni, hogy nem bízol meg benne. És előbb vagy utóbb el fog hagyni.

Meg kell értened, hogy attól, mert beszél, netán barátkozik más emberi lényekkel, attól még téged szeret, te vagy neki a mindene! Csak az ember normális esetben társas lény, igényli más emberek jelenlétét.

2013. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ebben a formában nagyon irritáló. Hagyj neki egy kis személyes teret, mert elüldözöd ezzel a hozzáállással.
2013. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem beteges. Én nem bánnám, ha a jövőbeli barátnőm ennyire féltékeny lenne rám. Hidd el, hogy soha nem fogok más nőkkel beszélgetni, legfeljebb munkaügyben.
2013. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon ragaszkodom hozzá. Csak mostanába kezdte el zavarni. A lányokat le szarja,csak neki nem én vagyok a szorakozás: (
2013. szept. 25. 08:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Válj te is neki az egyetlenjéé.
2013. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Balanus_concavus ***** válasza:
Ezt a legtöbb férfi gyorsan megunja,s tovaszáll...
2013. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mégis hogy legyek az egyetlen neki? neki volt családja,velük is lakot. nekem meg csak ő van.
2013. szept. 25. 09:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez beteges! Tisztázzuk: nem betegesen szereted, hanem beteges vagy!


Sok olyan csajt láttam már, aki teljesen leépítette az életét, amint kialakult egy komolyabb kapcsolata. Ez előbb-utóbb szinte mindig visszanyal. Mondjuk akkor, amikor a pasi akar magánéletet élni, de a csaj megfojtja, kisajátítja, mint egy önző kisgyerek. Esetleg akkor, ha szakítanak, és a ekkor a csaj azt sem tudja majd, hogyan létezzen a világban tovább - iszonyú szánalmas tud lenni.


Az igazi iskolapélda viszont az, amikor a pasi helyét később átveszi a gyerek. Ezzel még vagy húsz évre megint ki van pipálva minden. Aztán a gyerek kirepül, és a csaj ott marad célok, elfoglaltság nélkül. Ilyenkor szokott jönni a látványos szenvedés, az ivás, a tévé bámulása, a bezárkózás, igénytelenedés.

2013. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!