Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfojtani az érzéseket/vonzalmat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel hetente többször találkozok, és nagyon vonz mindene, ha hangja, külseje, kisugárzása... Nem vagyok szerelmes, de vannak bizonyos érzelmeim felé.

Mit tegyek, hogy ezek megszűnjenek? Próbálkozni nem szeretnék, mert semmi esélyem nem lenne.


2013. szept. 25. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

egy nagy csecsmő vagyok hozzá képest, én is csak jól érezem vele ha tali van...ahogy ő is ezért jön :D


te amúgy milyen ürügyben találkozok hetente többször? osztálytárs? :D

2013. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, olyasmi.
2013. szept. 25. 23:26
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek találkozol vele, ha nem próbálkozol be nála és mégis bejön neked. Nem értem ezt a fajta logikát.
2013. szept. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mert ugyanott tanulunk...
2013. szept. 26. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!