Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire mocskosul alattomos a legtöbb nő?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezem TISZTELET A KIVÉTELNEK, mert tudom hogy vannak.


Viszont azt senki nem vonhatja kétségbe hogy ez ne lenne valós állítás. Nem sírok, mert nem. Ettől függetlenül ez így van. Nem az a baj hogy átvertek állandóan. Az a baj hogy ez az egész életemre kihatással van.


Ha valakit nem szeretsz, miért kell kihasználni teljes egészében az embert, miért kell hitegetni hogy van egy csepp remény is, és miért kell még egy utolsót belerúgni mikor már a földön fekszik. Ez tényleg érdekelne .. Egyszerűen ha bele gondolok soha büdös életben nem tudnék ennyire alacsony szintre süllyedni és egy nő - akinél társadalmi szinteken nagyobb az erkölcsi elvárás - megteszi? Mi az hogy egy, a többségük.


Az hogy nyomós része voltam az életének, és csak úgy eldob ezek után mintha soha semmi nem történt volna köztünk, mintha nem is léteztem volna, az arra utal hogy eddig egy olyan emberért küzdöttem akinek effektíve érzései sincsenek? Vagy ennyire lesz*rt egész végig, ennyire megjátszotta magát?


Tényleg nem értem, nem látom benne a logikát, mármint addig igen hogy kihasznál mert ez jó neki, de az meg milyen ember már? És most itt nem 1 vagy 2 lányról van szó, mert számos nőnél tapasztaltam ezt, és mások. Nem sírok, ne jöjjetek ezzel, viszont bánt hogy még pár éve arra vágytam hogy szeressenek, és a nő számomra valami csodálatos teremtény volt, most meg ott tartok hogy inkább döglök meg egyedül mint sem egy nő mellett, és hogy mennyire gyűlölöm őket, és hogy odaveszett minden "életreményem" azt igen is bánom. Ez az egész, ez miatt van amit leírtam.


(A magam hibáival is tisztában vagyok, ezeknél az eseményeknél, de azok nem változtatnak ezen a helyzeten.)


Nos ... miért?


2013. szept. 26. 18:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
69%

"most meg ott tartok hogy inkább döglök meg egyedül mint sem egy nő mellett, és hogy mennyire gyűlölöm őket, és hogy odaveszett minden "életreményem" azt igen is bánom. "


Ez meg fog változni, amint az a bizonyos kivétel, akinek a tisztelet jár, szembejön majd veled. Miért kéne pár szemét nő miatt feladnod a csajozást ?? Rossz élményei mindenkinek vannak, tovább kell menni. Mást nem tudsz tenni.

2013. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon brutálisan rossz a hozzáállásod, sürgősen változtass rajta, ha szeretnél még boldog lenni!


Egyébként a gonoszság nem a nők ismérve, hanem az egész emberi fajnak.

Én nő vagyok, és ne hidd, hogy nem találkoztam számtalan alattomos férfival, és nem szenvedtem miattuk...

De így hozzáállni nem szabad. Inkább keresd meg, és foglalkozz a kivételekkel, akiket te magad is említettél!

2013. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Igen rossz élmények .. önpusztítás, kórház, rohamok, pszhiológus.


Ezek évek alatt felgyülemlettek és már fenn áll egy ideje ez az állapot. Esélye sincs senkinek, sem változtatni ezen mert már esélyt sem adok rá, annyira nem bízok ebben. Nehezen fog ez változni. (Lehet van benne egy kicsi ellent mondás, de ez akaratlan dolog)

2013. szept. 26. 18:19
 4/40 anonim ***** válasza:
Ők máshogy élik meg a helyzetet mint te! Bár semmi konkrétumot nem írtál! Teszem azt nekik ez azért jó, mert a hiúságukat legyezi, hogy tepersz értük, ezért maguk mellett tartanak. Teszem azt jól esik nekik, hogy törődsz velük, de persze maguk mellé má párt képzelnek el! Ennyit a MIÉRT-ről. De szerintem ezt egyedül is TUDOD. Ezért...ezt nem kellene KÉRDEZNI. Boccs, de még is: ez nem a rinya helye!
2013. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Igen kivételek. Az összesre azt hittem hogy igen ő végre más. A koppanás is egyre nagyobb volt mindegyiknél :) Nem tudom megmondani hogy ki a kivétel és ki nem. Ha meg már nem tudsz bízni senkiben, akkor ez ki sem fog derülni.
2013. szept. 26. 18:20
 6/40 A kérdező kommentje:

"Teszem azt jól esik nekik, hogy törődsz velük, de persze maguk mellé már párt képzelnek el!"


Tehát ezzel azt akarod mondani, ha törődök azzal a lánnyal/nővel akinél barátságnál többet érzek, akkor nem lehetek a párja?

2013. szept. 26. 18:22
 7/40 anonim ***** válasza:

" önpusztítás, kórház, rohamok, pszhiológus."


Nagy baj, ha a nők ilyen szinten padlóra tudnak tenni. Meg kellene találnod először önmagad, edzeni a pszichédet, kontrollálni magad valamilyen szinten, és utána, új hozzáállással belefolyni emberi kapcsolatokba.


Én is irreálisan mocskosan sok aljasságot kaptam férfiaktól és nőktől egyaránt az életben, mégsem tett ilyen szinten idegi alapra sosem.

Ha szeretnéd, megpróbálhatok neked segíteni a hozzáállásod, gondolkodásod csiszolásában.

2013. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
én a helyedben sírnék.
2013. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Miért?


Filozofálás nélkül, azért van ez, mert nem tisztel.Ennek 2 oka lehet, legalábbis amire én gondolok:


- nem tiszteli saját magát, tehát automatikusan téged se fog tisztelni és mindig olyan kapcsolatba fogja jól érezni magát ahol a pasi nem szereti(rosszfió szindroma)

- nem tud tisztelni téged, mert te nem tiszteled saját magad, lágy vagy, eltürsz mindent(nem néz rád úgy mint egy férfira, kihalt benne a vonzódás stb stb.


Rövid voltam, szerintem ezek a leggyakoribb okok.

2013. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy más sokkal jobban bírja ezt. Aláírom, az én hibám, viszont sajna én ilyen vagyok. Ez vagyok én és nem akarok megváltozni. Úgy gondolom ez olyan dolog ami miatt nem is kéne megváltoznom csak azért hogy párkapcsolatom lehessen.


A környezet változtat, változtatott és már én nem akarok megváltozni. Engem továbbra is a miért-je érdekel a dolognak, nem az hogy hogyan legyek boldog meg hasonlók ,meg erősítsem a lelki állapotom, mert az már rég nem érdekel.

2013. szept. 26. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!