Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire mocskosul alattomos a legtöbb nő?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezem TISZTELET A KIVÉTELNEK, mert tudom hogy vannak.


Viszont azt senki nem vonhatja kétségbe hogy ez ne lenne valós állítás. Nem sírok, mert nem. Ettől függetlenül ez így van. Nem az a baj hogy átvertek állandóan. Az a baj hogy ez az egész életemre kihatással van.


Ha valakit nem szeretsz, miért kell kihasználni teljes egészében az embert, miért kell hitegetni hogy van egy csepp remény is, és miért kell még egy utolsót belerúgni mikor már a földön fekszik. Ez tényleg érdekelne .. Egyszerűen ha bele gondolok soha büdös életben nem tudnék ennyire alacsony szintre süllyedni és egy nő - akinél társadalmi szinteken nagyobb az erkölcsi elvárás - megteszi? Mi az hogy egy, a többségük.


Az hogy nyomós része voltam az életének, és csak úgy eldob ezek után mintha soha semmi nem történt volna köztünk, mintha nem is léteztem volna, az arra utal hogy eddig egy olyan emberért küzdöttem akinek effektíve érzései sincsenek? Vagy ennyire lesz*rt egész végig, ennyire megjátszotta magát?


Tényleg nem értem, nem látom benne a logikát, mármint addig igen hogy kihasznál mert ez jó neki, de az meg milyen ember már? És most itt nem 1 vagy 2 lányról van szó, mert számos nőnél tapasztaltam ezt, és mások. Nem sírok, ne jöjjetek ezzel, viszont bánt hogy még pár éve arra vágytam hogy szeressenek, és a nő számomra valami csodálatos teremtény volt, most meg ott tartok hogy inkább döglök meg egyedül mint sem egy nő mellett, és hogy mennyire gyűlölöm őket, és hogy odaveszett minden "életreményem" azt igen is bánom. Ez az egész, ez miatt van amit leírtam.


(A magam hibáival is tisztában vagyok, ezeknél az eseményeknél, de azok nem változtatnak ezen a helyzeten.)


Nos ... miért?


2013. szept. 26. 18:14
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Kedves 29-es. Direkt ki emeltem hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK, és egy szóval nem írtam hogy férfiak közt nincs ilyen, mert van és tudom. De ez nem befolyásolja azt a tényt hogy sok nő teszi azt amit leírtam!
2013. szept. 28. 13:20
 32/40 anonim válasza:

Hàt igen , én nem is vettem magamra :)

Tény hogy sok az undorító r*banc, de at kell rajtuk látni ;)

Vannak normális lányok is !!:) fel a fejjel :)

"A remény hal meg utoljára " !

2013. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Ááá már tényleg nem érdekel, és pont ez a legnagyobb baj, hogy nem lehet átlátni rajtuk!
2013. szept. 28. 14:43
 34/40 anonim válasza:

Úgy is fogsz találni egy normális lányt, rengeteg van, onnan tudod hogy milyen valójában ha igazán őszinte es olyan dolgokat is elmond neked amiken csak nevetni tudsz :)

Mondjuk talán az sem jo ha túl őszinte, én az voltam, most meg szenvedek .

2013. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Egytől egyik olyan volt az összes :)
2013. szept. 28. 17:59
 36/40 anonim ***** válasza:
Azt éri el a sok ribi ezzel hogy mi is maszkot húzunk, egy álca mögé bújunk, ha el akarunk érni náluk valamit. Ha kimutatod az érzelmeidet egy nőnek, akkor egy pipogya, sebezhető alaknak fognak tartani. Várom a lepontozást!
2013. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Nem, miért pontoználak le? Teljes mértékben igazad van, de erről beszéltem, hogy én nem tudom, és nem is fogom megjátszani magam egy olyan ember miatt, akitől pont azt várnám el hogy saját magamért szeressen. Attól meg hogy kimutatom-e vagy sem ugyanaz az ember vagyok .. vagy tévedek?
2013. szept. 28. 21:14
 38/40 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Nekem eddig ezek a "megnyílások" nem jöttek össze, amint lesüllyedtem a lányokhoz az együtt lelkizés szintjére, érzelmileg biztattam őket hogy számítsanak rám, onnantól kezdve már csak egy kis gyenge senki lettem. Szó szerint visszahallottam ilyeneket olyanoktól (barátnők, haverok stb.) akik később rájöttek hogy ezek a ribik mindent érdekből tesznek/tettek. Sajna már olyan nőnek se tudok hinni aki őszinte. Ez sem jó, de nem tudok rájuk máshogy tekinteni..
2013. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Velem is pontosan ez történt, és most tényleg elvárja tőlem, majd csak nem az összes nő hogy legyek egy kőkemény érzelmetlen szikla, csak is azért, hogy ő "megtiszteljen" azzal hogy a barátnőm legyen? Ugyan ...
2013. szept. 28. 22:11
 40/40 anonim ***** válasza:
Megtanultam hogy nem szabad egy nőért sem megküzdeni..
2013. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!