Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire mocskosul alattomos a legtöbb nő?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezem TISZTELET A KIVÉTELNEK, mert tudom hogy vannak.


Viszont azt senki nem vonhatja kétségbe hogy ez ne lenne valós állítás. Nem sírok, mert nem. Ettől függetlenül ez így van. Nem az a baj hogy átvertek állandóan. Az a baj hogy ez az egész életemre kihatással van.


Ha valakit nem szeretsz, miért kell kihasználni teljes egészében az embert, miért kell hitegetni hogy van egy csepp remény is, és miért kell még egy utolsót belerúgni mikor már a földön fekszik. Ez tényleg érdekelne .. Egyszerűen ha bele gondolok soha büdös életben nem tudnék ennyire alacsony szintre süllyedni és egy nő - akinél társadalmi szinteken nagyobb az erkölcsi elvárás - megteszi? Mi az hogy egy, a többségük.


Az hogy nyomós része voltam az életének, és csak úgy eldob ezek után mintha soha semmi nem történt volna köztünk, mintha nem is léteztem volna, az arra utal hogy eddig egy olyan emberért küzdöttem akinek effektíve érzései sincsenek? Vagy ennyire lesz*rt egész végig, ennyire megjátszotta magát?


Tényleg nem értem, nem látom benne a logikát, mármint addig igen hogy kihasznál mert ez jó neki, de az meg milyen ember már? És most itt nem 1 vagy 2 lányról van szó, mert számos nőnél tapasztaltam ezt, és mások. Nem sírok, ne jöjjetek ezzel, viszont bánt hogy még pár éve arra vágytam hogy szeressenek, és a nő számomra valami csodálatos teremtény volt, most meg ott tartok hogy inkább döglök meg egyedül mint sem egy nő mellett, és hogy mennyire gyűlölöm őket, és hogy odaveszett minden "életreményem" azt igen is bánom. Ez az egész, ez miatt van amit leírtam.


(A magam hibáival is tisztában vagyok, ezeknél az eseményeknél, de azok nem változtatnak ezen a helyzeten.)


Nos ... miért?


2013. szept. 26. 18:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
A szakítás sem szemétség önmagában. Az ismerkedés főleg nem kötelez téged sem holtomiglan-holtodiglanra, de még hűségre sem.
2013. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

"Igen tudom hogy más sokkal jobban bírja ezt. Aláírom, az én hibám, viszont sajna én ilyen vagyok. Ez vagyok én és nem akarok megváltozni. Úgy gondolom ez olyan dolog ami miatt nem is kéne megváltoznom csak azért hogy párkapcsolatom lehessen."


Sajnos ez nem arról szól, hogy "ez vagy te", hanem arról, hogy már átlépi a "normalitás" határait, rámegy a mentális egészséged. Baromira nem vagy karakán és kemény, hogy kijelented, hogy márpedig nem fogsz változtatni csak azért, hogy legyen párkapcsolatod, ugyanis ez már közel sem a nőkről meg a kapcsolatokról szól, hanem rólad, a te pszichés terhelhetőségedről. Attól egyáltalán nem változna az egyéniséged, ha hajlandó lennél a tűsérküszöböd növelése érdekében elsajátítani más hozzáállást, és megállni gondolkozni.

Nem rosszindulatból beszélek!


"Engem továbbra is a miért-je érdekel a dolognak, nem az hogy hogyan legyek boldog meg hasonlók ,meg erősítsem a lelki állapotom, mert az már rég nem érdekel."


Ha tényleg szívből így gondolod (amit nem hiszek), akkor meg ne picsogj, és ne másokra mutogass, mert te nem vagy hajlandó összeszedni magad.


"Ha a saját tiszteletem azért "adom fel" mert a lány megér nekem ennyit, akkor én már erkölcstelen vagyok magammal szemben?"


Valamilyen szinten igen, bár helyzettől függ. Viszont azzal érdemes csak foglalkozni, aki helyez olyan szituációba, hogy tiszteletlen legyél magaddal. És ezt barátságra és romatikus kapcsolatokra is értem. Sokan nem tartják szem előtt sajnos.

2013. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

* aki nem helyez

(bocsi)

2013. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

De nem te nem érted. Én ilyen csak is és kizárólag olyan emberrel vagy akinél úgy érzem hogy több van mint barátság. Se ismerőseim se barátaim, se családom, se senki nem tud meghatni egy kicsit sem, csak azok a nők lányok akiknél úgy érzem hogy most "más".


Az is jó hogy leírtam hogy nem picsogok, nem azon filóztam hogy miért bánt el velem így élet, hanem hogy miért tették ezt. Nem voltam ám mindig ilyen erről beszélek!

2013. szept. 26. 19:13
 25/40 anonim ***** válasza:
A méltóságodhoz is ragaszkodhatnál úgy, ahogy a viselkedésedhez. Akiért meg kell aláznod magad, az úgysem éri meg.
2013. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Végre egy ember aki épp-kéz láb megrendíthetetlen indokkal tudott jönni :D Köszönöm :)
2013. szept. 26. 19:14
 27/40 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon, hogy ugyanezt mondtam.

Aki elvárja/hagyja, hogy tiszteletlen legyél magadhoz, az fabatkát se ér.


Az élet pedig nem hinném, hogy elbánt volna veled.

2013. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Pontoztalak is aranyom :D
2013. szept. 26. 19:23
 29/40 anonim válasza:

És az baj ha egy nő dobta el a büszkeségét egy férfiért?

Mert én megtettem, azt hittem örökké fog tartani a kapcsolatunk, de egy ok miatt szakított velem, ami egyikünk hibájának se mondható, én még mindig szeretem, ő is engem , de nem lehetünk együtt. És mar nem tudom mit csinàljak...

2013. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Sajna nagyon sok maszkot öltött érdekribi rohangál közöttük, akiket mi férfiak vonzónak találunk. Naivságunkból fakadóan túl későn kapcsolunk.
2013. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!